کد خبر: 760897 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از آمادگی کامل پلیس برای تامین امینت ترافیکی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ"مهدی باقری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان ، گفت: آن چه که بر عظمت این ماه افزوده و دل های مؤمنان را نیز با خود همراه کرده است نزول قرآن کریم بر پیامبر اعظم (ص) و قرار گرفتن شب های قدر در این ماه مبارک است .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در همین راستا پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان با بهره گیری از تمام توان موجود برای برقراری نظم وامنیت توأم با آرامش برای اجرای هرچه بهتر مراسمات اقدام خواهدکرد.

سرهنگ باقری، تصریح کرد: به منظور تکریم روزه داران عزیزو سهولت شرکت در نماز جماعت مساجد نیم ساعت قبل و نیم ساعت بعد از نماز از اعمال قانون وسائط نقلیه در اطراف مساجد انجام نخواهد شد .

وی با توصیه به مردم شریف استان در پرهیز از سفرهای غیر ضروری، خاطرنشان کرد:مردم و مسافران گرامی لازم است ضمن رعایت شئونات اسلامی ، برای صرف غذا فقط از مکانهای پوشیده و از قبل تعیین شده استفاده کنند و از خوردن غذا و آشامیدن حین رانندگی و در انظار عمومی جداً خودداری کنند .

باقری از آمادگی صد در صدی پلیس راهنمایی و رانندگی برای تامین امنیت مردم و روزه داران در طول ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: با تدابیر پیش بینی شده نسبت به روان سازی معابر به ویژه در ساعات قبل از افطار و شب های قدر ، روز جهانی قدس و عید سعید فطر اقدام خواهد شد .

وی از برخورد قاطع پلیس راهنمایی و رانندگی با تخلفات رانندگی از جمله، روزه خواری راننده و سرنشینان خودروها در حین رانندگی، حمل سگ ، ایجاد آلودگی های صوتی و استعمال دخانیات خبر داد و اظهار داشت: با توجه به حضور مسافران در شهرستان های ساحلی و سواحل دریا در ایام ماه مبارک رمضان به منظور روان سازی ترافیک، پوشش ترافیکی لازم در شهرستان های مذکور با حضور عوامل گشتی عملیاتی خواهد شد .

وی با اشاره به ایجاد محدودیت های شد آمدی برای اجرای راهپیمایی باشکوه روز قدس ، نماز عید سعید فطر و دیگر مراسمات،گفت: به منظور اتخاذ تمهیدات ترافیکی در محل های برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان با هماهنگی های به عمل آمده، به منظور جلوگیری از انسداد معابر و روانسازی ترافیک ، طرح شد آمدی تنظیم و نسبت به کنترل ترافیک در این مکان ها اقدام خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در خاتمه بر همکاری های همه جانبه مردم و سایر نهادهای اثر گذار در امنیت و نظم ترافیکی و انتظامی استان با پلیس  تاکید کرد.

 

پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور تامین امنیت فرماندهی انتظامی استان ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر