کد خبر: 759780 A

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، از کشف 2 هزار عدد انواع قرص و داروهای مخدر قاچاق و روانگردان در این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایلنا از ساری ،سرهنگ "حسین عبدی"، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش انواع قرص و داروی مخدر و روانگردان توسط متصدیان دو واحد صنفی عطاری در سلمانشهر موضوع در دستورکار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، افزود: پس از هماهنگی های قضائی و تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس امنیت عمومی متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ عبدی، خاطر نشان کرد: ماموران با همکاری نماینده اداره بهداشت و درمان این شهرستان، در بازرسی از محل فعالیت متهم 2 هزار عدد انواع قرص های مخدر و روانگردان، کشف کردند .

فرمانده انتظامی عباس آباد، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است .

عبدی بابیان اینکه داروهای مخدر عاملی مهم و مخاطره آمیز برای بهداشت و سلامت جوامع بشری است، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.

وی در پایان با بیان این که مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است از شهروندان خواست: برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خودرا از عوارض مصرف این بلای خانمانسور آگاه کنند و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .

 

اخلاق بهداشت و درمان خانواده قاچاق مرکز فوریت های پلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر