کد خبر: 756147 A

صبح امروز صورت گرفت؛

در آستانه روز کارگر تشکل های کارگری استان مازندران با نماینده ولی فقیه در قائم شهر دیدار کردند.

به گزارش ایلنا از ساری ، در آستانه هفته کارگر تشکل های کارگری مازندران  با آیت‌الله معلمی نماینده  ولایت فقیه در قائم شهر  دیدار کردند.

در این دیدار آیت الله معلمی  با بیان اینکه کار وتلاش در تمام زمینه‌ها و دستاوردها موجب سرفرازی واستقلال کشور می شود اظهار داشت: باید ارزش والای کار وکارگر در جامعه اسلامی حفظ ومورد توجه ویژه باشد .

وی با اشاره به اهمیت کار افزود: کار عبادت بوده واگر عبادت هفتاد جزء است بهترین نوع ان کسب و کار حلال است .

عضوشورای خبرگان رهبری خاطر نشان کرد:باید تلاش، کار، تولید واشتغال را در کشور مضاعف کنیم چرا که این تلاش است که می تواند ارزش مکتبی را حفظ کند وباید همواره برعزت کارگران در جامعه افزوده شود .

وی بر تکریم جایگاه سرمایه گذاران و کارآفرینان تاکید کرد و گفت: کارفرمایان ایجادکننده کار و حافظان کار هستند. کارگر و کارفرما 2 بال یک پرنده اند که میتواند با هم کار را ایجاد کند و در نتیجه اهداف اقتصادی جامعه را محقق سازند.

در ادامه این دیدار دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت :کار جوهره حیات انسان و قلب تپنده جامعه است.

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با جامعه کارگری اظهار کرد: رهبری در این دیدار  بر توجه به کارگران، عدالت اجتماعی و جریان خصوصی سازی تاکید کردند تا فقیر هر روز فقیرتر و سرمایه دار سرمایه دارتر نشود

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران افزود: در سال جدید و با پیام رهبری مبنی بر " رونق تولید" باید شور و شعور بیشتری در جامعه دمیده و حمایت از کار، کالای داخلی، کارآفرین، عدالت اجتماعی و نیروی کار در اولویت باشد. 

وی گفت: برای حمایت از کارگران باید هر روز  از آنان دفاع شود و سرو سامان دادن به امور کارگری و احقاق حقوق آنان در دستور کار همه مسوولان و همگان در جامعه باشد.

دریابیگی خاطر نشان کرد : مدیران، مسئولان و جامعه کارگری باید برای تولید کالاهای با کیفیت در جامعه تلاش کنند تا از ورود کالاهای نامرغوب خارجی جلوگیری شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با اشاره به اینکه باید در جامعه بیکار وجود نداشته باشد، افزود: باید این فرهنگ در جامعه ایجاد شود که تنها به دنبال کارهای سهل و راحت و پشت‌میز‌نشینی نباشیم.

استان مازندران جامعه قلب کسب و کار نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر