کد خبر: 755071 A

در اولین روز از هفته کارگر صورت گرفت؛

در اولین روز از هفته کارگر اعضای ستاد هفته کارگر به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی استانی و تشکلات کارگری با حضور در گلزار شهدای ملا مجد الدین ساری و با اهدای گل و قرائت فاتحه ای با آرمان های شهدا میثاق کردند.

به گزارش ایلنا،صبح امروز در اولین روز از هفته کارگر اعضای ستاد برگزاری هفته کارگر با حضور علی اصغر یوسف نژاد،نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی،محمد رضا واعظ مهدوی،مدیر عامل صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از نمایندگان تشکلات کارگری با حضور در گلزار شهدای ملامجدالدین شهرستان ساری با آرمان های شهدا میثاق کردند.

image_2019_4_25-12_25_35_738_NVE

در این مراسم که با حضور کامران اصغری،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی،نصراله دریابیگی،دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران،سید حسین درویشی،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان،محمد ابراهیمی،مدیر کل بیمه عشایر و روستایی مازندران و علی اصغر محمودی،مدیر کل تامین اجتماعی مازندران  نیز حضور داشتند اعضای ستاد هفته کارگر با اهدای گل و قرائت فاتحه ای یاد شهدا را گرامی داشتند.

لازم به ذکر است بعد از غبار روبی و عطر افشانی مزار شهیدان در آرامگاه ملامجد الدین ساری، اعضای حاضر در امام زاده اسماعیل قائم شهر حضور یافتند و نسبت جایگاه والای ایشان با قرائت فاتحه ادای احترام کرد.

 

فنی و حرفه ای کار و رفاه اجتماعی مجلس شورای اسلامی معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر