کد خبر: 745041 A

در روزهای گذشته و منتهی به سال جدید، اختلاف نظرهای مسئولان محترم شهرداری ساری و تامین اجتماعی؛ مشکلاتی را در بحث ارائه خدمات درمانی به برخی از کارگران شریف در مراکز درمانی ایجاد نموده است.

هیچ دوست نداشتیم سال نو را با نقد و انتقاد از عملکرد نهاد و سازمانی شروع کنیم ؛ لیکن نپرداختن به کاستی ها و مشکلات و عبور از کنارشان می تواند تبعات و عوارضی در پی داشته باشد و آن وقت گفته خواهد شد که نقش و رسالت رسانه ها در این وضعیت چیست؟

تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه ای کشور است و امروز به جرات می توان  گفت نیمی از جمعیت ایران تحت پوشش انواع خدمات این سازمان هستند و به طور نسبی از نحوه ارائه خدمات تامین اجتماعی رضایت دارند.

به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره می کنیم که تاکید داشته اند شرایطی باید فراهم گردد که بیمارصرفاً دغدغه بیماری  اش را داشته باشد. این سخن ارزنده رهبرانقلاب مبین بسیاری ازواقعیت های جامعه است؛ امروز قریب به اتقاق بیماران درکشور به موازات دردهای ناشی ازبیماری با دغدغه های بسیاردست وپنجه نرم می کنند؛ هزینه های سرسام آوروسنگین درمان ومتاسفانه بی برنامه گی ها وناهماهنگی ها دربرخی حوزه های مدیریتی!!

شهردارمحترم و دلسوز مرکز مازندران که همواره دغدغه معیشت و رفاه پرسنل و به ویژه کارگران شریف این نهاد خدمتگذار را دارند؛ در چند سال گذشته با مجموعه اقداماتی که دراین نهاد صورت گرفته نشان داده که با شعار وکارهای تبلیغاتی میانه خوبی نداشته و عملکرد این مدیر جوان که برخاسته از خانواده ای ایثارگر می باشد، نشانگرتعهد و دلسوزی وی به آرمانهایی است که تلاش نموده درنهاد خدوم شهرداری نهادینه شود.

با وجود احترام ویژه ای که برای جناب عبوری شهردارخوب ساری قائل هستم؛ اما لازم دیدیم نکته ای را من باب وظیفه متذکرشوم و براساس رسالتی که به عهده رسانه ها گذاشته شده انعکاس دهنده مشکل بخشی از پرسنل شریف وکارگران محترم دو سازمان عمران و آتش نشانی شهرداری ساری باشم.

اگرچه می دانیم موضوع بیمه و درمان کارکنان سازمان عمران و آتش نشانی شهرداری ساری و اختلافات پیش آمده میان شهرداری و تامین اجتماعی مازندران دغدغه جدی جناب عبوری شهردارمحترم ساری می باشد و این مدیر دلسوز برای حل مشکل پیش آمده تلاش بسیاری داشته اند؛ لیکن انتظار می رود مذاکرات و رایزنی ها نتیجه داده و بحث بیمه درمانی پرسنل و خاصه کارگران شریف و زحمتکش سازمان های عمران وآتش نشانی شهرداری ساری برای همیشه حل و فصل شده و این عزیزان بدون دغدغه به تلاش خود در عرصه خدمت رسانی به شهروندان ادامه دهند.

در روزهای گذشته و منتهی به سال جدید، اختلاف نظرهای مسئولان محترم شهرداری ساری و تامین اجتماعی؛ مشکلاتی را در بحث ارائه خدمات درمانی به برخی از کارگران شریف در مراکز درمانی ایجاد نموده و این عزیزان متحمل هزینه هایی شده اند که در این مقال مجال پرداختن به جزئیات آن ها نیست.

از شهردار عزیز و متعهد ساری و مدیران محترم تامین اجتماعی مازندران انتظار داریم صرف نظر از اختلاف نظرهایی که قطعا در چارچوب قانون و مقررات پیش آمده؛ تلاش خویش را معطوف به حل مشکلات مربوط به درمان پرسنل شریف و خدوم دو سازمان عمران و آتش نشانی ساری نموده و شرایطی را فراهم نمایند تا خادمان مردم در این دو سازمان با انگیزه ای دو چندان برای پیشبرد اهداف متعالی شهرداری ساری تلاش نمایند/ انشاء االه.

خدایا چنان کن سرانجام کار/تو خوشنود باشی و ما رستگار

محمد درخشنده

 

تامین اجتماعی شهرداری مراکز درمانی مشکلات شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر