کد خبر: 743300 A

از ابتدای طرح نوروزی پلیس تاکنون؛

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از افزایش 47 درصدی کشفیات جرایم از آغاز طرح نوروزی پلیس در استان خبر داد .

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی از حضور گسترده پلیس مازندران در طرح نوروزی امسال خبر داد و اظهار کرد: در راستای مقابله با جرایم و برخورد با تخلفات در ایام تعطیلات نوروز 98 با اتخاذ تدابیر و تمهیدات ویژه بیش از 1300 گشت انتظامی و ترافیکی در قالب گشت های پیاده، موتوری و خودرویی عهده دار برقراری نظم و امنیت در ایان نوروز شدند. 

وی با اشاره به بررسی آماری از زمان آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته (سوم فروردین ماه) افزود: برابر آمارها در حوزه مقابله با جرایم و تخلفات شاهد افزایش 47 درصدی کشفیات جرایم و 54 درصدی دستگیری متهمان نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به آمار تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیس طی این مدت، تصریح کرد: در این حوزه نیز بیش از 6 هزارو 149 بار با پلیس 110 تماس برقرار شد که از این تعداد تماس ها بیش از 6 هزار و 121 تماس منجر به عملیات پلیسی شد . 

مفخمی با اشاره به آغاز طرح ترافیکی پلیس در ایام تعطیلات نوروز افزود: در این طرح با اعزام تیم های پلیس راه و راهور در سطح شهرستان ها و محورهای مواصلاتی استان خوشبختانه تا روز گذشته شاهد کاهش 31 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم . 

وی همچنین از کاهش 24 درصدی مصدومان حوادث رانندگی خبر داد وافزود: برابر آمار ها بیشترین سهم ورودی خودرو در محورهای شش گانه استان مربوط به محور سوادکوه، هراز و رامسر بوده است .

 

 

ایام تعطیلات نوروز پلیس راه خودرو طرح نوروزی فرمانده انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر