کد خبر: 741530 A

فرمانده انتظامی شهرستان نکا اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل متواتری در کمتر از 5 ساعت در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ سین زارع در باره جزئیات این خبر، گفت: ساعت یک و 30 دقیقه بامداد روز جاری در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری در یکی از مناطق روستایی شهرستان نکا، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی زرندین به محل حادثه اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان نکا، افزود: در این درگیری فردی 45 ساله به ضرب گلوله از ناحیه قفسه سینه به شدت مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد .

سرهنگ زارع،با اشاره به این که مصدوم به علت شدت جراحت وارده در حین انتقال به بیمارستان جان باخت، خاطر نشان کرد: در پی وقوع این حادثه ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی، خاطرنشان کرد: ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پس از بررسی صحنه جرم و اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند در کمتر از 5 ساعت متهم را که در یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بود شناسایی و دستگیر کنند .

سرهنگ زارع از دستگیری 2 نفر از همدستان متهم در ادامه این عملیات خبر داد و اظهار داشت: متهم ضمن اعتراف به قتل با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان از کشف آلت قتل خبر داد و بیان داشت: با هدف تامین نظم جامعه، امنیت و آرامش مردم پلیس با قاطعیت با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه دار کنند برخورد خواهد کرد .

 

امنیت و آرامش بیمارستان جرم قتل مرکز فوریت های پلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر