کد خبر: 741181 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری از توزیع 9 میلیارد و 600 میلیون تن فرآورده های نفتی در مازندران در 11ماهه امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سبحان رجب پور روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران و همیاران نفت منطقه ساری افزود: فرآورده های نفتی توزیع شده شامل بنزین، نفت گاز، نفت کوره و سوخت هواپیما در سطح استان مازندران است.

وی اظهار داشت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری فعالیت گسترده ای را از فریدونکنار تا گلوگاه در دستور کار خود دارد و در این راستا جایگاههای سوخت مختلفی را تحت نظارت هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اضافه کرد: اکنون 220دستگاه نفت کش جاده پیما، 124محل عرضه نفت و بنزین، 86 جایگاه سی ان جی، 205 فروشندگی نفت سفید و نفت گاز روستایی، 9 تاسیسات مادر گاز مایع و 210 نمایندگی عرضه گاز مایع در استان و منطقه نفت ساری فعال است.

رجب پور گفت: روزانه حدود 8 میلیون لیتر فرآورده های نفتی شامل بنزین، نفت گاز، نفت سفید و سوخت هواپیمایی از انبار نفت ساری بارگیری و به مقاصد مختلف حمل و ارسال می شود.

وی افزود: در مقاطعی از سال سوخت استان های همجوار را هم تامین می کنیم و همچنین ماهانه 500تا 600 هزار لیتر سوخت هواپیمای دشت ناز که البته سوخت هواپیما در زمان حج تا یک میلیون لیتر در ماه می رسد و همچنین سوخت نیروگاه بر عهده شرکت نفت منطقه ساری است.

این مسوول در ادامه با تاکید بر صرفه جویی و رعایت مصرف سوخت یادآور شد: رعایت عدالت در مصرف و الزامات ایمنی دستور کار مصرف کنندگان فراورده های نفتی باشد.

رجب پور گفت: عدم استفاده از سوخت گاز مایع برای خودروها از موارد مهمی است که باید مورد توجه باشد؛ چرا که بخش زیادی از این گاز مایع در باک خودرو بصورت غیرمجاز و خطرناک است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری افزود: می توان با عدم بیمه خودروهایی که دارای مخزن غیرمجاز گاز مایع هستند و عدم ارائه معاینه فنی به این خودروها و همچنین انجام گشت های نظارتی و جلوگیری از فعالیت صنوف غیرمجاز در این بخش، تا حد بسیار بالایی از خطرات احتمالی در این راستا جلوگیری کرد.

این مسوول بیان داشت: یارانه ای که به گاز مایع می دهیم بیشتر از بنزین و فرآورده های نفتی دیگر است.

رجب پور  با اشاره به فرا رسیدن نوروز ادامه داد: با توجه به تجربیات مختلف هرساله در نوروز تمهیدات لازم اندیشیده شده و سوخت به مقدار کافی وجود دارد و گشت های ویژه  نظارتی و کنترلی انجام می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: نواقص جایگاههای سوخت با بازدیدهای مستمر در حال رفع است و خرید به موقع فرآورده ها و نظافت عمومی و آماده سازی نمازخانه و سرویس های بهداشتی در جایگاههای سوخت انجام می شود.

وی اظهار داشت: کنترل کمی و کیفی براساس زمان بندی در طول سال انجام و در پیک مسافر و ایام نوروز این کنترل ها دائمی انجام و گزارشات تخلفات در کمترین مدت بررسی می شود.

رجب پور افزود: شماره تماس 33270138 کشیک منطقه نفت ساری است که در ایام تعطیلات از 8صبح تا 10شب و شماره تماس 33270140 تلفن هوشمند روابط عمومی و شماره 09627 شکایت مردمی شرکت ملی نفت ایران است که 24ساعته پاسخگوی شکایات و نظرات آحاد مردم است.

 

جاده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی فرآورده های نفتی هواپیما ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر