کد خبر: 738121 A

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران:

سرهنگ"مسعود تقدیسی لاریجانی" از برخورد یک دستگاه کامیونت با یک دستگاه خودروی تیبا و مرگ یک کودک 2 ساله در شهرستان نوشهر خبر، داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ"مسعود تقدیسی لاریجانی" در تشریح این خبر، گفت: درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مواصلاتی شهرستان نوشهر بلافاصله ماموران کلانتری 12 آن شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: در این حادثه که براثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی تیبا با 3 سرنشین به وقوع پیوست، دو نفر از سرنشینان خودروی تیبا شامل مادر و کودک 2 ساله وی دچار حادثه شدند.

وی تصریح کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه کودک 2 ساله مصدوم در این حادثه به علت شدت صدمات و جراحات وارده جان باخت .

سرهنگ تقدیسی در خاتمه با بیان این که علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، به کلیه رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخ نباشیم.

 

استان مازندران مرگ نیروی انتظامی لاریجانی شهرستان نوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر