کد خبر: 736884 A

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران تاکید کرد:

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری مازندران به برنامه راهیان نور اشاره و گفت: انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان از ضروریاتی که باید در دستور کار قرار گیرد .

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسن خیریانپور بعدازظهر امروز در نهمین جلسه شورای اداری مازندران با اشاره به روز شمار هفته به 15 اسفند روز درختکاری اشاره و اظهار کرد: بنا بر برنامه صد روزه استاندار مازندران  و توسعه فضای سبز مقرر شد تا پایان سال یک میلیون اصله درخت در سطح استان کاشته شود.

وی با اشاره به 14 اسفند آغاز هفته احسان و نیکوکاری افزود: در دین و تفکر اسلامی نوعدوستی و دگر خواهی از جایگاه خوبی برخوردار است بنابراین همه می توانند در این هفته با کمک به نیازمندان در این امر مهم سهیم باشند.

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار مازندران میلاد امام محمد باقر(ع) و سالروز تاسیس کانون فرهنگی مساجد را دیگر روز شمار اسفند اعلام کرد.

وی به برنامه راهیان نور اشاره و تصریح کرد: انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان از ضروریاتی که باید در دستور کار قرار گیرد .

خیریانپور با یادآوری اینکه شهدا در تفکر و اندیشه ایران اسلامی نقش مهمی داشته اند توجه به این موضوع را در روز شهدا تاکید کرد.

وی به روز اعتکاف و جایگاه این مهم برای خودسازی و تهذیب نفس اشاره و تاکید کرد که دستگاه های متولی در برپایی این مراسم اقدامات لازم را بعمل آورند.

در این مراسم مهدی رازجویان بعنوان معاون عمرانی استانداری مازندران از سوی وزیر کشور منصوب و همچنین عزت الله هاشم زاده بعنوان مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی امور حقوقی استاندار معرفی شد.

 

دفاع مقدس راهیان نور معاون نسل جوان وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر