کد خبر: 735606 A

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس عنوان کرد:

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی از اختصاص۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای حمل و نقل جاده ای شرق مازندران خبر داد.

علی محمد شاعری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا افزود: در چند روز گذشته شرق مازندران میزبان مقبلی معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور بود و ره  آورد سفر یکروزه وی به شرق مازندران موجب شد 250 میلیارد ریال برای راهها اختصاص یابد.

 وی با اشاره به پروژه های حمل و نقل پیگیری شده در این سفر گفت:  پیگیری تکمیل و شروع عملیات اجرایی ۶ زیرگذر در شرق مازندران شامل تیرتاش گلوگاه، پاسند بهشهر، التپه بهشهر، گل خیل نکا، میانگله نکا و شهدای آبلو نکا از جمله این زیرگذرها بود.

شاعری همچنین با اشاره به شروع عملیات اجرایی ۲ دور برگردان شرق استان خاطر نشان کرد: این دوربرگردان شامل دوربرگردان رستمکلا در شهرستان بهشهر و هشت تیکه گلوگاه است.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: دوربرگردان رستمکلا بهشهر حداکثر تا نیمه اول اردیبهشت ۹۸ و

دوربرگردان هشتیکه گلوگاه حداکثر تا پایان خرداد ۹۸ اجرایی می شود.

 شاعری افزود: عملیات شانه سازی و تعریض محور میدان دریای بهشهر تا دانشگاه علم و فناوری مازندران حداکثر تا نیمه اول اردیبهشت ۹۸ اجرایی می شود.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به مشکلات تردد در محور و ترافیک موجود به دلیل وجود کامیونها در محور حسین آباد به بندر امیرآباد یادآور شد: محور حسین آباد به امیرآباد حداکثر تا پایان هفته آینده بازگشایی می شود تا شاهد حمل و نقل روان در این محور باشیم.

شاعری گفت: شرکت های حمل و نقل منطقه بندر امیرآباد برای رفع مشکلات ترافیک و ساماندهی کامیون ها حداکثر تا پایان اردیبهشت ۹۸ ساماندهی می شود.

وی همچنین با اشاره به روکش آسفالت محورهای شرق مازندران به طول ۷۰ کیلومتر تا پایان سال مالی ۹۸ گفت: محور هزارجریب بهشهر به طول ۲۰ کیلومتر، پاسند به غریب محله به طول ۵ کیلومتر، سه راهی تازه آباد به زاغمرز به طول ۵ کیلومتر، بندبن به لایی به طول ۵ کیلومتر، بندبن به سوچلما به طول ۹ کیلومتر، محور گلورد به طول ۵ کیلومتر،گلبستان به بالازرندین به طول ۵ کیلومتر، حسین آباد به طوسکلا به طول ۱۰ کیلومترو جاده های نکا به گلوگاه از جمله این موارد است.

 

جاده حمل و نقل علم و فناوری مجلس شورای اسلامی بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر