کد خبر: 735046 A

رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

مسعود مدینه گفت: شهرداری های مناطق ساری با در پیش بودن روزهای پایانی سال، وصولی ها را بر اساس مصوبات شورای شهر بطور جدی پیگیری کند .

به گزارش خبرنگار ایلنا،مسعود مدینه عصر امروز در سی و نهمین جلسه شورای شهر ساری با تاکید بر اینکه شهرداری های مناطق ساری با در پیش بودن روزهای پایانی سال وصولی ها را بر اساس مصوبات شورای شهر بطور جدی پیگیری کند اظهار کرد: همچنین ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری ساری شکل گیرد.

وی افزود: شهرداری ساری تمهیدات لازم را برای ورود مسافران نوروزی با در نظر گرفتن ایجاد توسعه گردشگری بیندیشد و پذیرای مهمانان نوروزی به مرکز استان باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر ساری به 14 اسفند ماه روز احسان نیکوکاری در  روز شمار هفته در پایان اسفند ماه اشاره کرد و گفت: هر سال در اسفند ماه و در آستانه عید نوروز و بهار طبیعت ، جشن نیکوکاری برپا می شود ؛ می طلبد همه ما در این جشن بزرگ دست های نیازمند را به گرمی بفشاریم.

مدینه ادامه داد: 15 اسفند که به عنوان روز درختکاری نامگذاری شده است از مدیران و همشهریان مرکز استان انتظار می رود در توسعه و ترویج این فرهنگ گامهای موثری بردارند.

وی افزود: برخی از مطالبات کارکنان شهرداری در قالب عیدی هنوز پرداخت نشده است انتظار می رود شهرداری نسبت به پرداخت این مطالبات تا پایان سالجاری اقدام کند.

رئیس شورای شهر ساری در این نشست علی اکبر زلیکانی نائب رئیس شورای شهر را به عنوان منظم ترین عضو شورا معرفی کرد.

برنامه جامع برای هفته درختکاری تعریف شود

سعید نجاریان دیگر عضو شورای شهر ساری بر توسعه فضای سبز شهر ساری تاکید کرد و افزود: برخی از مناطق حومه به شهر ملحق شدند ما نمیتوانیم به بهانه الحاقی فضای سبز این مناطق را ازبین ببریموی به 15 اسفند هفته درختکاری اشاره کرد و افزود: در هفته درختکاری بایستی برنامه جامع برای ترویج این فرهنگ در شهر پیاده کنیم تا بر توسعه فضای سبز افزون شود .

 

 

 

روزهای پایانی سال شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر