کد خبر: 734536 A

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران:

حبیب حسین زادگان گفت:استان مازندران بعنوان استانی قهرمان پرور، یک سوم مدال اوری حرفه ای کشور را داراست.

به گزارش ایلنا، حسین زادگان در آئین تجلیل از منجیان غریق نجات کشور افزود: استان مازندران از استانهای ورزشی است که سهم مدال آوری و قهرمان پروری ویژه است و یک سوم مدال اوری حرفه ای کشور متعلق به استان مازندران است.

وی اظهار کرد: مازندران سهم ویژه در بازی های آسیایی و المپیک دارد و در کنار مدال آوری، نقش های مهم دیگری هم رصد و فعالیت می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: سالانه میلیون ها نفر به استان مازندران آمده و از دریا استفاده می کنند و در حوزه ورزشی و گردشگری دریا مورد توجه است.

حسین زادگان با اشاره به نقش ناجیان غریق افزود: در ستاد ساماندهی سواحل، سختی های فراوانی بر عهده ناجیان است که در سخت ارین وظایف انجام و دیده نمی شود اما با تلاش همه جانبه خدمات مورد توجه مردم ارائه می شود.

وی گفت: حدود 25دستگاه اجرایی و نظارتی در بحث سواحل انحام وظیفه دارند و نقش های مختلفی برعهده دارند و نقش ناجیان در این بین برحسته است.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: مشکلات و مشقت فراوان گریبانگیر ناجیان است که باید دیده شده و برای برطرف شدن آن تلاش شود.

حسین زادگان افزود: فدراسیون با همکاری وزارت ورزش و سازمان ها و وزارتخانه هایی که درگیر گردشگری و نیافران هستند برای رفع  مشکلات ناجیان اقدام کنند.

وی گفت: باید خدمات دهی شایسته و بایسته به مردم ارائه شود و همه ما در این بخش مسئول هستیم.

 

استان مازندران بازی مشکلات ورزش و جوانان وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر