کد خبر: 734312 A

رئیس پژوهشکده هموگلوبینوپاتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

رئیس پژوهشکده هموگلوبینوپاتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: برگزاری چنین سمیناری با محوریت ارائه روش های نوین و اطلاع از روند درمانی روز دنیا،موجبات بهبود عملکرد مسئولانه تر و علمی تر را فراهم می سازد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسین رنجبران در سمیناردو روزه ترومبوز و داروهای ضد انعقاد خون که صبح امروز در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد هدف از برگزاری این سمینار را ایجاد فضایی تازه برای به اشتراک گذاشتن مبانی علمی جدید و کارآمد در رابطه با اختلال ترومبوز و کاربرد داروهای ضد انعقادی برشمرد.

وی افزود: بی تردید در سایه توجه ویژه به دستاوردهای پژوهشگران و دانشمندان و تبادل تجربیات در چنین نشست هایی محقق خواهد شد.

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بهبود فرآیندهای پیشگیری،تشخیص دارویی همواره یکی از دغدغه های مهم حرف پزشکی،مردم و سیاستمداران مرتبط با سلامت همگانی است.

وی افزود: برگزاری چنین سمیناری با محوریت ارائه روش های نوین و اطلاع از روند درمانی روز دنیا،موجبات بهبود عملکرد مسئولانه تر و علمی تر را فراهم می سازد.

رنجبران در ادامه به نکوداشت مهرنوش کوثریان ،فوق تخصص غدداطفال و استاد بیماری های کودکان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این سمینار اشاره کرد و گفت: در این سمینار علاوه بر محور علمی از پرفسور کوثریان نیز قدردانی شده است.

 

 

دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سلامت کودکان علمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر