کد خبر: 730047 A

رئیس پلیس راه مازندران:

رییس پلیس راه مازندران گفت: وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان را عادی و روان اعلام کرد و گفت: محورهای مختلف لغزنده اما تردد روان در حال انجام و مشکل ترافیکی وجود ندارد.

علیرضا قدمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا افزود: با توجه به بارش باران در مناطق مختلف مازندران و بارش برف و باران در ارتفاعات، رانندگان با رعایت نکات ایمنی در مسیرهای مختلف تردد کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف و باران،محورهای مختلف مازندران لغزنده است و اکنون محور سوادکوه با بارش خفیف برف روبرو است و تردد در این مسیر با رعایت نکات ایمنی انجام شود.

رییس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه در محور کیاسر هم شاهد بارش باران و لغزندگی جاده هستیم و محورهای پایین دست هم با بارش باران همراه است؛ از رانندگان خواست تا با استعلام از وضعیت راههای مختلف مواصلاتی اقدام به تردد کنند.

قدمی وضعیت ارتفاعات کندوان و محور هراز را هم همچون محورهای دیگر استان، عادی اعلام کرد و بیان داشت: این دو محور اکنون خشک است و تردد در وضعیت عادی و روان در حال انجام است اما با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در ارتفاعات و محورهای مختلف، رانندگان ایمنی را در حرکت رعایت کنند.

وی گفت: توصیه های پلیسی و رعایت نکات ایمنی و ترافیکی و رانندگی همچون همیشه در دستور کار رانندگان باشد و از سفرهای غیر ضروری به دلیل افزایش بارندگی و احتمال ریزش برف در ارتفاعات جلوگیری کنند.

رییس پلیس راه مازندران افزود: رانندگان و مسافران، از سفرهای غیرضروری خودداری و با تجهیزات و امکانات کامل تردد کنند و به مقررات ایمنی توجه کنند.

 

بارش باران پلیس راه ترافیک محورهای مواصلاتی استان مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر