کد خبر: 729731 A

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

سمیه قاسمی طوسی با اشاره به تاکید استاندار مازندران مبنی بر توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و کاهش هزینه ها، گفت: به همین دلیل تاکید بر اجرای برنامه های متمرکز است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سمیه قاسمی طوسی صبح امروز در جلسه کارگروه بانوان و خانواده مازندران، با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر، اظهار داشت: انتقام خون های به ناحق ریخته، گرفته خواهد شد.

وی افزود: دشمن از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن که حضوری آگاهانه بود، خشمگین شد و باعث شهادت فرزندان این سرزمین شد.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران، گفت: شهرستان های سیمرغ و بهشهر به عنوان شهرستان محوری برای برگزاری جشن‌ های متمرکز بزرگداشت مقام زن انتخاب شده است.

وی با اشاره به تاکید استاندار مازندران مبنی بر توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و کاهش هزینه ها، تصریح کرد: به همین دلیل تاکید بر اجرای برنامه های متمرکز است.

طوسی با بیان اینکه در برگزاری برنامه ها، تاکید ما بر جلوگیری از اصراف است، افزود: بر این اساس، برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن را با تاکید بر اقتصاد مقاومتی اجرایی می کنیم.

وی با بیان اینکه بانوان برگزیده استان، تجلیل می شوند، ادامه داد: کمک به بهتر معرفی شدن بانوان برگزیده به عنوان الگویی برای جوانان، از برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن است.

طوسی افزود: بانوان ایثارگر بسیاری در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی، نقش موثر داشته اند و باید معرفی شوند تا نسل چهارم انقلاب، الگویی برای انتخاب داشته باشد.

وی با اشاره به تفاهمنامه سلامت بانوان، خاطرنشان کرد: این تفاهمنامه در راستای توجه به سلامت بانوان است و انتظار داریم در این مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه برنامه های فرهنگی گسترده ای برای هفته بزرگداشت مقام زن در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: ارتقای جایگاه بانوان و رفع مسائل این حوزه، نیازمند فرهنگ سازی است.

وی با اشاره به اینکه هفته بزرگداشت مقام زن، بهانه ای است تا مطالبات بانوان بیشتر مورد توجه قرار گیرد، گفت: تلاش و سیاست های دولت، بر ارتقای جایگاه زنان و افزایش حضور زنان در پست های مدیریتی است و فعالیت ما هم در راستای تحقق منویات دولت در این زمینه است.

 

انقلاب جامعه خانواده زنان کاهش هزینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر