کد خبر: 729033 A

فرماندار سوادکوه شمالی خبر داد:

سید محمدانصارالحسینی از به کارگیری قطار گردشگری در شیرگاه خبر داد و یادآورشد:اتوبوس های دریایی نیز خریداری شده و اکنون منتظر مجوزهای به آب انداختن آن هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید محمدانصارالحسینی صبح امروز در جلسه ستاد اجرایی گردشگری نوروز ۹۷ با بیان اینکه سدها از جمله جاذبه های گردشگری مازندران هستند،اظهارداشت:در سوادکوه شمالی سد لفور بهترین نقطه گردشگری این منطقه محسوب می شود و در این حوزه تنها منطقه ای در استان هستیم که ۳سد  در راستای گردشگری در یک منطقه داریم و چهارمین سد نیز به زودی به بهره برداری می رسد.

وی افزود:اجرای برنامه های پاکسازی شهری و بازدید از خانه مسافرها برای تامین رفاه حال مسافران از جمله اقدامات ما در پیش از نوروز خواهد بود.

انصارالحسینی با بیان اینکه بومگردی در سوادکوه شمالی رونق خوبی یافته است،گفت:یکی از خدماتی که برای تامین امنیت مسافران در نظرگرفتیم آماده سازی سالن های ورزشی برای این اقشار در هنگام وقوع حوادث احتمالی و بحران ها است‌.

وی از به کارگیری قطار گردشگری در شیرگاه خبر داد و یادآورشد:اتوبوس های دریایی نیز خریداری شده و اکنون منتظر مجوزهای به آب انداختن آن هستیم.

 

اتوبوس گردشگری مسافران مسافران نوروزی منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر