کد خبر: 728867 A

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

سردار سید محمود میرفیضی از ثبت تردد بیش از 11 میلیون و 200 هزار دستگاه خودرو در سطح استان از 17 تا 22 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سردار سید محمود میرفیضی با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن آن با 22 بهمن ماه از 17 تا 22 بهمن ماه برابر گزارش های رسیده و ثبت دوربین های پایش تصویری بیش از 11 میلیون و 200 هزار تردد در سطح جاده های استان به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به افزایش 9 درصدی تردد ها طی این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از ورود بیش از 530 هزار دستگاه خودرو طی این مدت به استان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، ادامه داد : بیشترین ورودی خودروها با 24 درصد از محور "رامسر- چابکسر" و پس از آن محورهای "هراز و فیروزکوه" با 20 و 21 درصد و محور " گلوگاه – نوکنده" با 14 درصد در رتبه های بعدی قرار دارد .

سردار میرفیضی، میانگین تردد روزانه خودرو طی این مدت در کل محورهای استان را یک میلیون و 800 هزار اعلام و تصریح کرد: سهم استان مازندران از نظر ثبت تردد در کشور 6 درصد و رتبه سوم را دارد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به در پیش بودن ایام تعطیلات نوروز از تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی در راستای تسهیل در عبور و مرور خودرو ها با اجرای طرح های ویژه ترافیکی خبر داد و افزود: پلیس مازندران با تمام توان و بسیج همه امکانات آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز است .

سردار میرفیضی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان وسایل نقلیه ، به همه هموطنان و مسافرانی که استان مازندران را مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، توصیه کرد: با توجه به شرایط ویژه و بعضاً کوهستانی بودن محورهای مواصلاتی استان ضمن توجه به هشدارهای پلیس با رعایت قوانین و مقررات سفری ایمن را برای خود ودیگران رقم بزنند.

 

۲۲ بهمن استان مازندران بسیج خودرو فرمانده انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر