کد خبر: 727883 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران تاکید کرد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران بر لزوم توجه تمامی دستگاه های دولتی به اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،حسن خیریانپور در جلسه شورای اداری مازندران که صبح امروز در استانداری برگزار شد با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال اظهار داشت:در چهلمین سالگرد انقلاب یک بار دیگر تجلی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه ای دیگر آفرید.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر پروژه های عمرانی متعددی در سطح استان به بهره برداری رسیده است،افزود:با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و حضور مسافرین در مازندران بر برنامه ریزی مدون و دقیق همه دستگاه ها در این حوزه تاکید می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به روز اقتصاد مقاومتی و کارافرینی در ۲۹ بهمن ماه تاکید کرد:با توجه به شرایط اقتصادی کشور ،اقتصاد مقاومتی و تمهیدات برای رسیدن به این نوع اقتصاد باید جز الویت تمامی دستگاهها قرار گیرد.

وی افزود:تولد حضرت فاطمه زهرا و روز زن،سالروز تاسیس  بنیاد مستضعفان و جانبازان،حمایت از مصرف کنندگان  و روز نیکوکاری و درختکاری از جمله برنامه های پیش روی ما است که همه دستگاهها باید برای ان ها برنامه ریزی کنند.

وی در مورد بازار شب عید نیز گفت:کارگروه تنظیم بازار برای مراقبت از بازار و تامین نیازهای مردم برگزار خواهد شد.

خیریانپور در ادامه با بیان اینکه باید در امور ارزی صرفه جویی های لازم صورت گیرد،تصریح کرد:ایجاد هماهنگی و هم سویی دستگاهها در این موارد می تواند مثمر ثمر باشد.

وی در ادامه این جلسه با اشاره به بخشنامه وزیر کشور در خصوص بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز به تمامی استانداران و فرمانداران تاکید کرد:بر اساس این بخشنامه و بر طبق فرمان رهبری تمامی نهادها باید برای هرچه باشکوه برگزارشدن این اجلاس تلاش لازم را انجام دهند.

خیریانپور با اشاره به تاکید استاندار مازندران برای عملیاتی کردن برنامه های 100 روزه گفت: تقویت سمن ها و تشکیل سمن های دانش آموزی از جمله موارد تاکیدی است که باید اجرا شود.

 

اقتصاد مقاومتی تولد دستگاه های دولتی وزیر کشور اجلاس سراسری نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر