کد خبر: 726260 A

فرماندار بهشهر:

هادی خنجری از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 60 طرح در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح ها و پروژه ها با اعتبار بیش از 200 میلیارد تومانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش ایلنا، هادی خنجری یکشنبه در افتتاح پروژه های آب منطقه ای بهشهر اظهار کرد: تلاش برای خدمات رسانی به مردم از مهمترین وظایفی است که برعهده داریم و باید در این حوزه تلاش همه جانبه انجام شود.

وی با تاکید بر حفظ وحدت و انجام یادآور شد: در طول سال های مختلف انقلاب، با وحدت کلمه بر توطئه های دشمنان نائل شدیم و اکنون هم در ادامه انقلاب باید در این بخش فعال تر ظاهر شویم.

فرماندار بهشهر گفت: دشمن از اتحاد و وحدت ما هراس دارد و باید این وحدت کلمه را در بخش های مختلف رعایت کرده و با انسجام برای مقابله با دشمن وارد صحنه شویم.

خنجری گفت: باید در سنگر خدمت به مردم مجاهدانه تلاش کنیم و خالصانه به مردم خدمت کنیم و این مهم در دستور کار همه مسئولان باشد.

افتتاح ساختمان جدید اداری منابع آب بهشهر، نکا و گلوگاه، مرمت و بازسازی و لایروبی آب بندان امیرآباد و بهره برداری از اجرای زهکشی شبکه آبیاری روستای قره تپه و شهیدآباد از طرح های افتتاحیه امروز بود که با اعتبار 54 میلیارد ریال افتتاح شد.

 

انقلاب خدمات رسانی به مردم دهه فجر بهشهر منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر