کد خبر: 725715 A

شهردار ساری:

شهردار ساری گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 500 میلیارد تومان پروژه عمرانی ،فرهنگی،اجتماعی و خدماتی در ساری به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مهدی عبوری صبح امروز در آیین گشایش اولین تونل شهری مازندران در ساری با بیان اینکه ترافیک را معضل بزرگ همه شهرها دانست و اظهار داشت : با برنامه ریزی و پیگیری مستمر می توان بخشی از مشکلات ترافیک را کاهش داد.

وی طرح " مطالعات جامع ترافیکی" را از طرح هایی عنوان کرد که در دستور کار شورای شهر ساری قرار دارد، افزود: این طرح در دوره چهارم شورا مصوب و دردوره پنجم در حال اجراست.

شهردار ساری اعلام کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از 500 میلیارد تومان پروژه عمرانی ،فرهنگی،اجتماعی و خدماتی در ساری به بهره برداری می رسد.

وی اندیشه مدیریت شهری را رفاه ،نشاط و امید آفرینی دانست و افزود: این امر محقق نمی شود مگر با کار و در سایه تلاش و همدلی همه مدیران.

عبوری اعلام کرد:شهرداری ساری از بهمن 96 تا بهمن 97 موفق شد تا از محل اوراق تسویه نوع دوم بیش از 450 میلیارد تومان اعتبار جذب کند.

وی افزود: شهرداری ساری نخستین دستگاه اجرایی بود که توانست این اعتبار را جذب کند.

عبوری همچنین از تسویه بدهی 100 میلیارد تومانی بدهی مالیاتی از سال 82 و ارزش افزوده از سال 87 و قرارداد پیمانکاران تا بهمن 96 خبر داد و تصریح کرد: 105 میلیارد تومان وام که برای ساخت پل ولیعصر گرفتیم تسویه شد.

شهردار ساری گفت:  بدهی پیمانکاران شهرداری و سازمان تابعه تا 6 ماهه سال 98 پرداخت می شود.

وی با یادآوری اینکه نماینده ولی فقیه در مازندران در جشن 13 رجب مکلف کردند که 110 پروژه عمرانی در مرکز مازندران آغاز شود،ادامه داد: شورای شهر ساری 450 پروژه عمرانی بطور همزمان در ساری آغاز کردند.

عبوری بیان کرد:  حدود 40 میلیارد تومان از محل  اسناد خزانه برای پروژه های عمرانی ساری اعتبار دریافت کرده ایم.

شهردار ساری تاکید کرد: تمامی این پروژه ها برای آرامش شهروندان اجرا شده است تا با بهره برداری این پروژه ها  دغدغه های مردم برای آینده جوانان کاسته شود.

وی افزود:اعتقاد داریم تقارن افتتاح اولین تونل شهری مازندران با اولین سالگرد شهید مصطفی علمداربهترین فرصت را برای پیشرفت ساری رقم زده است.

تونل شهری شهید مصطفی علمدار باهدف کاهش بار ترافیک میدان هلال احمر و تسهیل در تردد در مرکز مازندران احداث شده است.

 

پیروزی انقلاب اسلامی مشکلات هلال احمر ساری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر