کد خبر: 725537 A

صبح امروز؛

محفل ادبی "یک فنجان شعر انقلاب " ویژه بانوان با حضور جمعی از شاعران شاخص مازندران در ساری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از ساری ،محفل ادبی بانوان شاعر انقلابی در قالب " یک فنجان شعر انقلاب" با  همت اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران و انجمن شعر گوهرشاد مازندران  و مرکز زنان و خانواد ه شهرداری ساری در سالن فرهنگ و ارشاد مرکز مازندران برگزار شد.

در این محفل ادبی که با حضور آرزو ولیپور مدیر کل کتابخانه های مازندران و سمیه طوسی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران برگزار شد بانوان شاعر مازندران اشعار انقلابی خود اجرا کردند.

آرزو ولیپور هدف از برگزاری این برنامه را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وحدت و همگرایی بین دستگاه های اجرایی دانست گفت: در کشور ما ثابت شد که هرگاه همنوایی فرهنگی بین دستگاه های اجرایی بیشتر باشد رضایتمندی مردم نیز بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه 48 اثر به دبیر خانه انجمن ادبی شعر کتابخانه های عمومی مازندران ارسال شد،افزود: از این تعداد 8 اثر منتخب شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی مازندران با تاکید بر ترویج نشاط اجتماعی گفت: ایجاد نشاط اجتماعی در قالب برگزاری چنین برنامه های مثمر ثمر خواهد بود.

ولیپور ادامه داد: اگر به وظایف خود در این زمینه به خوبی عمل کنیم بطور حتم رضایت مردم نیز فراهم می شود چرا که این مردم همیشه در تمامی مشکلات پشت مسئولین همگام شدند .

 

انقلاب شاخص شعر مشکلات ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر