کد خبر: 725291 A

مدیر امور آب و‌ فاضلاب روستایی قائمشهر و سیمرغ:

مصطفی زمانی گفت : یکی از افتخارات آب و فاضلاب روستایی آبرسانی به روستای المشیر است .

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی زمانی، مدیر امور آب و‌ فاضلاب روستایی قائمشهر و سیمرغ در مراسم افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی روستای المشیر با اشاره به معضل آبرسانی چندین ساله آب و فاضلاب روستایی برای آب رسانی به این روستا گفت: به دلیل اینکه طرح اصلی انتقال آب از میدان جانبازان به روستای المشیر بود، همکاران ما در آب شهری توان فنی حل مشکل را نداشتند.

وی افزود : سه سال پیش با کارشناسان فنی قائمشهری از طریق پنج مسیر در پی آب رسانی به المشیر بودیم که در نهایت انتقال آب از روستای زاهد کلا تا المشیر با اعتبار هفتصد میلیون تومانی و خط انتقال شش کیلومتری در دستور کار قرار گرفت.

زمانی با بیان اینکه نه کیلومتر خط انتقال از روستای زیارکلا به موارم کلا حفر شده است، ادامه داد: روستای مروان کلا جهت تامین آب تجهیز شد و ایستگاه بین راهی کروا نیز تجهیز شد.

 

image_2019_2_6-10_17_23_781_7Oqمدیرآبفار  قائمشهر از احداث دوباب حوضچه بتنی پمپاژ سی و پنج متر مکعبی خبر داد و تصریح کرد : یکی از افتخارات آب و فاضلاب روستایی آبرسانی به روستای المشیر است که در نهایت دقت، برنامه محور بودن، مدرن سازی، مشارکت روستاییان و استفاده از بهترین سیستم ها در سطح کشور برای مقابله با بحران و ارائه ی حداکثر خدمات انجام شده است.

وی ابراز کرد : در چندسال گذشته صدو‌پنج تعداد تابلو برق اصلاح و بیست و هشت دستگاه تابلو پیش ساخته اینورتر سنسوردار نصب شده است.

زمانی با تاکید بر اینکه سه روستای المشیر، کاردیکلا و گیله کلا از پروژه آبرسانی بهره مند شده اند، گفت : تعداد هزارو ۴۳۹خانوار نیز بهره مند هستند.

 

آب و فاضلاب امور روستایی برق جانبازان روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر