کد خبر: 724841 A

به بهانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران؛

مردم شریف ایران با اهدافی بزرگ و مقدس انقلابی به راه انداختند که به معجزه قرن لقب گرفته و روا نیست که ناامیدانه به آینده نگاه کنند و در اهداف خود به شک و تردید بیفتند.

بی شک یکی از اهداف اصلی و بنیادین انقلاب اسلامی ایران بسط و برقراری عدالت در جامعه و کاهش فاصله طبقاتی بوده و مسئولان ارشد همواره بر تحقق این مهم تاکید داشته اند.

امروز بعد از گذشت 4 دهه از پیروزی انقلاب؛ مردم غیور و شریف ایران ثابت کرده اند که در همه حال پشتیبان و همراه مسئولان و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هیچ حربه ای نتوانسته ذره ای از عشق و ارادت مردم به نظام و انقلاب را کاهش دهد.

دشمنان و بدخواهان نظام و ملت ایران به خیال خام خویش تصور می کردند با تحریم های ظالمانه می توانند به اهداف پلید و نیات شوم خود جامه عمل بپوشانند اما هر روزی که از عمر گرانبهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد؛ متوجه نقش بر آب شدن نقشه های شوم خود شده و بیش از پیش به حقانیت نظام و مردم ایران پی می برند.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در شرایطی جشن می گیریم که تحت شدید ترین فشارهای آمریکای ظالم و هم پیمانان به ظاهر بی طرف استکبارجهانی قرار داریم؛ ملت ایران تمام فشارها را تحمل می کند چون می داند سیلی محکمی بر دهان دشمنان خود زده و ابهت پوشالی آمریکا را به چالش کشانده است.

ملت ایران یعنی اقشار مختلف مردم امروز شرایط دشواری را پشت سرمی گذارند و بیگانگان و متاسفانه برخی خودی ها عرصه را بر این مردم شریف تنگ کرده اند! ما نه تنها از تحریم های خارجی ها بلکه از خود تحریمی ها رنج می بریم و عده ای فرصت طلب به جان مردم افتاده اند.

پرداختن به عللی که امروز اقتصاد و معیشت مردم را به چنین روزی انداخته اند در این مقال نمی گنجد و اگر لازم بود در متنی دیگر به آنها اشاره خواهیم کرد؛ امروز اگر چه دولت تلاش دارد شرایط را برای مردم عادی نموده و بر مشکلات فایق آید و شاخ گول تورم و گرانی را بشکند لیکن هنوز به اهداف خود دست نیافته و مردم به خصوص اقشار حقوق بگیر با شرایط ناگواری دست و پنجه نرم می کنند.

دولت در ماهها ی اخیر با توسل به سیاست های حمایتی تلاش نموده از میزان فشارها بر اقشار مردم بکاهد اما آنچه درعالم واقعیت شاهدیم ؛ عدم توفیق کامل دولتمردان دراجرای سیاست های فوق است و هر روز بر مشکلات جاری مردم اضافه می شود و ظاهراً عنان امور از دست دولت خارج و مردم باید چشم انتظار معجزه ای باشند!!

آنچه هدف امام راحل و دغدغه رهبر انقلاب بوده و هست؛ اگرچه با رخداد بی نظیر انقلاب اسلامی آرام آرام محقق می شد لیکن امروز بعد ازگذشت 40 سال رنگ و بویی دیگر به خود گرفته و دشمنان قسم خورده در آن سوی مرزها و برخی دوستان جاهل در داخل متاسفانه اعتماد مردم به نظام و مسئولان خدوم را نشانه گرفته اند و درپی تحقق اهداف ناپاک خویش هستند اگرچه قاطعانه  می گوییم ملت بزرگوار ایران همچون کوه درمقابل مشکلات ایستاده اند و اجازه نخواهند داد رویاهای خطرناک دشمنان رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته و اهداف مقدس نظام و رهبرفقید انقلاب را نشانه بگیرند و خواسته های پلیدشان محقق گردد.

امروز اقشار حقوق بگیرجامعه؛ کارمندان و کارگران و دیگر اقشار در بدترین شرایط معیشتی به سر می برند و انتظار می رود برنامه ریزان و دولت تدبیر و امید ضمن تلاش دوصد چندان برای کاهش رنج های مردم؛ با اجرای برنامه های جامع و عملیاتی از شکاف بین اقشارغنی و دارا و اقشارضعیف جامعه کاسته و به مسابقه فاصله های عمیق طبقاتی پایان دهد.

مردم شریف ایران با اهدافی بزرگ و مقدس انقلابی به راه انداختند که به معجزه قرن لقب گرفته و روا  نیست که ناامیدانه به آینده نگاه کنند و در اهداف خود به شک و تردید بیفتند.

ملت ایران اگرچه در شرایط بد اقتصادی و معیشتی گرفتار شده اند لیکن حامی سرسخت و صادق نظام و انقلاب هستند و عاشق وطن و رهبر عزیزشان می باشند و شایسته نیست چنین مردم بزرگ و دلاوری در رنج و محنت به سرببرند و شاهد باشند که دولت منتخبشان ناظر بر امور باشد و به نظرآید نسبت به درد و رنج مردم بی تفاوت شده اند.

فصل نوینی از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران آغاز می شود و ملت ایران در میدان دشوار لیکن پرافتخاری گام برداشته اند؛ این قدم های استوار را باید پاس داشت و قدرشناس مردمانی بود که ازجان و مالشان گذشتند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلابشان ماندگارشود.

خدایا چنان کن سرانجام کار/تو خوشنود باشی و ما رستگار

 

 

 

انقلاب انقلاب اسلامی ایران ایران دولت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر