کد خبر: 723693 A

مدیرکل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری مازندران:

مدیرکل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: نقش زنان در عرصه های مختلف جامعه بی بدیل است

به گزارش خبرنگار ایلنا،سمیه قاسمی طوسی، در حاشیه نمایشگاه دستاورد انقلاب اسلامی دستگاه های اجرایی استان و شهرستان ساری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، به دستاوردهای انقلتب اسلامی در عرصه های مختلف اشاره و هدف از برگزاری این نمایشگاه را  نمایش اهم برنامه های یکساله دستگاه های مختلف اجرایی اعلام کرد.

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه علاوه بر معرفی خدمات و دستاوردها در حوزه های مختلف، سبب همفکری و هم افزایی همه مدیران دستگاه های اجرایی در راستای اهداف انقلاب است که معنا و مفهوم خوبی دارد.

 مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور می توانند اثرگذاری خوبی در تحولات و جریانات حوزه های مختلف کشور داشته باشند، گفت: زنان در زمان رژیم ستمشاهی همگام با مردان تحولات را رصد می کردند و در پیروزی انقلاب نیز نقش ویژه ای ایفا کردند.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی را غیر قابل انکار دانست و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز زنان با ورود به عرصه جدید که شکوفایی آن ها در علم، دانش و فناوری نوین بود خود را به اثبات رساندند.

وی با اشاره به فعالیت زنان قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: در سال های اخیر شاهد فعالیت زنان در عرصه های مختلف هستیم که با توجه به ظرفیت های بانوان امیدواریم بسترهای لازم برای حضور پررنگ تر آن ها فراهم شود.

 

انقلاب جامعه خانواده زنان فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر