کد خبر: 723009 A

فرماندار شهرستان میاندورود:

فرماندار شهرستان میاندورود از افتتاح چهار مداره فرودگاه دشت ناز خبر داد و گفت:30 پروژه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان در شهرستان میاندورود افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،علی غلامیان صلاحی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت ایام الله دهه فجر از افتتاح 30 پروژه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان در شهرستان میاندرود خبر داد و اظهار داشت: این پروژه ها در بخش های برق رسانی،محرومیت زدایی،پروورش دام و طیور و غیره است.

وی با بیان اینکه ساخت خانه بهداشت روستای ماکران در دستور کار ما قرار دارد افتتاح خانه بهداشت روستای چماز تپه را از جمله برنامه های ایام دهه فجر است.

فرماندار شهرستان میاندورود به افتتاح خط چهارمداره فرودگاه دشت ناز با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: علاوه بر پروژه های عمرانی در دست ساخت، راههای دسترسی از نیازهای مهم بندر امیرآباد و فرودگاه است که در دست انجام است.

وی احداث و تجهیز گلخانه،آبرسانی روستای پیله کوه و افتتاح دفتر دهیارها،شن ریزی بین مزارع را شمار برنامه های دهه فجر در شهرستان میاندورود برشمرد.

غلامیان ایجاد اشتغال را از برنامه های مهم اعلام کرد و ادامه داد: در طی 4 ماه 30 نفر از افراد جویای کار وارد بازار کار شدند و برآنیم تا پایان سال آینده 100 نفر دیگر را در بخش های مختلف تولیدی بکارگیری کنیم.

وی به " سامانه کارا " پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی اشاره کرد و گفت: تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون تومان از محل سامانه کارا تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

فرماندار ساری از افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان میاندورود خبر داد و تصریح کرد: این نمایشگاه فردا یکشنبه 14 بهمن ماه با حضور دستگاه های اجرایی در محل سپاه کربلای این شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: تمامی روستاهای شهرستان میاندورود از نعمت گارزسانی برخوردار شدند اما سه روستا لوله کشی گاز انجام شد اما به دلیل واقع شدن در طرح زارم زود هنوز گاز این سه روستا وصل نشده است.

 

ایجاد اشتغال دستگاه های اجرایی دهه فجر فرودگاه گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر