کد خبر: 720920 A

رئیس پلیس راه مازندران:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان ،باز و تردد در آنها جریان دارد و ترافیک در این محورها عادی و روان است.

سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با ایلنا وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی کندوان (کرج - چالوس) ، هراز ، فیروزکوه و کیاسر به ساری را عادی و روان توصیف کرد و از رانندگان خواست تا قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان ،باز و تردد در آنها جریان دارد، گفت:تردد انواع وسایل نقلیه در محورهای مازندران عادی بوده و تردد در آن روان است.

 

رئیس پلیس راه مازندران افزود: بارش برف در محور کندوان شروع تا صبح امروز ادامه داشت هم اکنون بارش برف در این منطفه قطع شده است اما سطح جاده لغزنده است بنابراین توصیه می شود مردم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

وی از مسافران خواست با توجه به سرما ، تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ، البسه و غذای گرم به همراه داشته باشند و پیش از حرکت سیستم‌های گرمایشی، برف پاک کن و چراغ‌های روشنایی خودرو را بررسی کنند.همچنین با سرعت مطمئنه حرکت کنند .

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در زمینه وضع راه‌های استان است.

 

پلیس راه ترافیک جاده خودرو محورهای مواصلاتی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر