کد خبر: 720275 A

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 4 روز توسط ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ"قاسم محمدی" در تشریح این خبر، گفت: ساعت 10 و 24 دقیقه شب یک بهمن ماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر در گیری منجر به جرح در یکی از پلاژ های ساحلی آن شهرستان بلافاصله عوامل گشت کلانتری 11 شهرستان به محل حادثه اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، تصریح کرد: با مراجعه ماموران به محل حادثه، مجروحان این حادثه که از ناحیه سر و شکم مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، ماموران ضارب را که پس از ارتکاب به این جنایت از محل متواری شده بود، شناسایی کردند .

سرهنگ محمدی،با اشاره به این که یکی از مصدومان این حادثه به نام "محمد- م" 25 ساله به علت شدت صدمات و جراحات وارده در مورخه 4 بهمن ماه جان باخت، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شهرستان رامسر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی های به عمل آمده به جرم خود به دلیل اختلافات شخصی با نامبردگان اعتراف کرد .

وی در خاتمه، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و مضووع در دست بررسی است .

 

بیمارستان فرمانده انتظامی شهرستان ماموران پلیس امنیت شهرستان نوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر