کد خبر: 717645 A

رئیس کل دادگستری استان مازندران خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: از تغییر کاربری غیرمجاز 26 هزار و 400 مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان کلاردشت جلوگیری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد افزود: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ضمن رفع تجاوز از زمین های مذکور، نسبت به قلع و قمع آثار و مستحدثات در این زمین ها نیز اقدام شد.

رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری مازندران در ادامه با تقدیر از اقدامات دادستان های استان در اجرای مصوبات شورا، در خصوص خلع ید اراضی ملی استان اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط باید از حقوق بیت المال در حوزه امور اراضی حفاظت کنند و قطعاً دادگستری استان مازندران با دقت، موارد مرتبط در این راستا را رصد و پیگیری خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد همچنین بر حمایتهای دستگاه قضایی استان از اجرای دقیق مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال دادگستری مازندران تاکید کرد و افزود: متولیان امر باید در خصوص حقوق بیت المال با حساسیت برخورد نموده و با تسلط به قوانین اجازه تعرض افراد سودجو به اموال بیت المال را سلب کنند.

رئیس کل دادگستری استان مازندران، حفظ حقوق بیت المال یک اصل مهم و رعایت حقوق افراد جامعه را ضروری عنوان و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان با قدرت و جدیت با متخلفین حوزه حقوق بیت المال برخورد قانونی خواهد داشت.

 

استان مازندران تجاوز تغییر کاربری کشاورزی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر