کد خبر: 716146 A

پس از جلسه با استاندار مازندران؛

پس از جلسه امروز مالکان نساجی با استاندار مازندران تکلیف این باشگاه هنوز نامشخص است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا،باشگاه نساجی از مدت‌ها قبل پس از استعفای علی امیری  از مدیرعاملی و جواد نکونام از سرمربیگری ،این تیم در بلاتکلیفی به سر می‌برد ؛با چندین جلسه با مسئولان بلند پایه استان با مالکان هم کار به جای نبرد تا همچنان این تیم بلاتکلیف باشد.

نساجی چی ها زمان زیادی را از دست دادن برای یارگیری و مهره های خوب و مدنظر را هم نتوانستند جذب نمایند، در این کش وقوس های به وجود آمده، استاندار پرتلاش مازندران با پیگیری ها سعی دارد تا در کوتاه ترین زمان این مشکل را حل نماید.

امروز به دعوت حسین‌زادگان استاندار مازندران جلسه‌ای با حضور صنیعی‌فر و رضا حدادیان مالکان باشگاه نساجی در دفتر استاندار در تهران تشکیل شد.

photo_2019-01-16_01-08-45

استاندار مازندران ضمن تقدیر و تشکر از مالکین باشگاه که بی‌چشم‌داشت جهت خوشحالی مردم هزینه می‌کنند خواهان همکاری صمیمانه و ادامه دادن مسیر با هم شدند. همچنین مقرر گردید هیأت مدیره جدید باشگاه از سوی مالکین سریعاً معرفی گردد. مالکین باشگاه نیز تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به انتخاب سرمربی اقدام نمایند.

مالکین ضمن تشکر از استاندار مازندران که جهت حل مشکلات نساجی چندین جلسه برگزار نموده و از تمام توان و ظرفیت خود جهت کمک به این تیم استفاده کرد، تشکر ویژه کردند.

طبق شنیده ها ،قرار بر این بود تا با آمدن حدادیان و امیری  ،نکونام هم به تمرینات بازگردد و کار را شروع کند ،اما باز هم بابت یک سری مسائل وی عدم همکاری خود را با باشگاه اعلام کرد .

 

جواد نکونام مشکلات نساجی مازندران استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر