کد خبر: 715224 A

استاندار مازندران تاکید کرد:

احمد حسین زادگان که در دیدار اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران سخن می گفت، با اشاره به پتانسیل های جامعه مهندسی استان، بهره گیری و استفاده از این ظرفیت ها را به نفع استان ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،احمد حسین زادگان در دیدار اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به  پتانسیل های جامعه مهندسی استان، بهره گیری و استفاده از این ظرفیت ها را به نفع استان دانست و گفت: از دیدگاهها و نظرات کارشناسی سازمان نظام مهندسی ساختمان در جهت برون رفت از وضعیت اقتصادی جامعه و رکود حاکم بخصوص در حوزه مسکن در چارچوب قانون استقبال می کنیم.

مقام عالی دولت در استان در این دیدار که محمد دامادی، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، نیز حضور داشت، خروج از رکود در بخش مسکن را منجر به شکوفایی اقتصادی و رونق کسب و کار عنوان کرد و اظهار داشت: نظام مهندسی ساختمان باید به معنای واقعی، سازمان باشد و از حالت صنفی خارج شود.  

استاندار مازندران با تاکید بر نقش مهم طراحان و ناظران در بحث بهینه سازی منابع صنعت ساختمان گفت: باید با رعایت اصول حرفه ای، دقت، طراحی مناسب و کارآمد و نظارت پویا توسط مهندسان اعتماد میان مردم و جامعه مهندسی تقویت شود.

وی با اشاره به گزارش معاونت عمرانی استانداری مازندران مبنی بر عدم حضور نماینده سازمان در جلسه کمیسیون ماده پنج ،اظهار داشت:حضور مستمر مهندسان سازمان در این قبیل جلسات ضروری است.

به گفته استاندار مازندران، با کاهش هزینه های ساخت و ساز  مردم  به ساخت و ساز  تشویق می شوند و اشتغال در این زمینه ارتقا می یابد.

 

 

 

استفاده از ظرفیت ساخت و ساز مسکن هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر