کد خبر: 714742 A

مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس مازندران:

مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس مازندران گفت: تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد از مهمترین دغدغه های ماست که 90 درصد مدارس مازندران به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز است.

به گزارش خبرنگار ایلنا بهشهر، صادق علی‌بیکی، شامگاه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر با حضور امام جمعه، مدیران کل آموزش و پرورش، نوسازی مدارس و نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی افزود: استانداردسازی و استفاده از سیستم گرمایشی استاندارد و شوفاژ از تاکیدات مهم ما در مدارس است.

وی با اشاره به گازرسانی به برخی از مدارس روستایی استان بیان داشت: در این بخش هم برخی از روستاهای مازندران در سال های اخیر به سیستم گازرسانی طبیعی مجهز شده اند که با نصب علمک، پیمانکار برای لوله کشی گاز این مدارس و تجهیز به سیستم گرمایشی استاندارد در دستور کار است.

شیرزاد در مورد تعیین تکلیف مدارسی که از سوخت نفتی استفاده می کنند؛ هم گفت: در این بخش هم انتظار است از بخاری های نفتی کاربراتوری استفاده شود.

مدیر کل تجهیز و نوسازی مدارس مازندران اظهار کرد: طی سال های مختلف به علت استاندارد نبودن سیستم های گرمایشی در مدارس کشور شاهد اتفاقات ناگواری بودیم که در استان مازندران با اولویت قرار دادن مجهز کردن مدارس به سیستم گرمایشی استاندارد؛ تا حد بسیار بالایی از این مشکلات کاسته شده است.

شیرزاد با تاکید بر به اتمام رساندن پروژه های نیمه کاره افزود: به سرانجام رساندن طرح ها و پروژه های نیمه تمام مازندران از اولیت های مهم ماست که پروژه جدیدی هم تعریف نمی شود و اتمام این پروژه ها باید با قوت تا سال 98  انجام شده و به اتمام برسد.

 

آموزش و پرورش استاندارد امام جمعه شورای آموزش و پرورش مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر