کد خبر: 713913 A

امام جمعه موقت ساری:

امام جمعه موقت ساری گفت: کارآفرینان جهاد گران خط مقدم اقتصاد کشور هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حجت الاسلام محمد قاسمی در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران که امروز در سالن همایش های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد،اظهارکرد: کارآفرینان جهاد گران خط مقدم اقتصاد کشور هستند.

وی افزود: مازندران با توجه به ظرفیت موجود آنچنان که باید به جایگاه واقعی خود دست پیدا نکرده است با یادآوری اینکه زمانی از استان های همجوار برای کار وارد استان ما می شدند این در حالیست که طبق آمار در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از استان به خارج از کشور عزیمت کرده اند.

امام جمعه موقت ساری گفت: بارها پشت تریبون نماز جمعه اعلام کرده ام که دست کسی را که بتواند حتی برای یک نفر هم اشتغال ایجاد کند را می بوسم  چرا که کارآفرینی و ایجاد اشتغال ارزشمند است.

وی تصریح کرد: ایجاد محیط مساعد برای ظهور و رشد کسب وکارهای جدید نوآور و فعالیت­ های کارآفرینانه وظیفه حیاتی سیاست­گذاران کشور برای دستیابی به رشد و رونق اقتصادی است.

حجت الاسلام قاسمی گفت: استان مازندران با تقدیم 10 هزار و 400 شهید و بیش از 50 شهید مدافع حرم ،شایسته است که مسئولان دست در دست هم برای تعالی و توسعه استان تلاش کنند .

وی با بیان اینکه متاسفانه استان مازندران آنطور که باید از وفاق و همدلی برخوردار نیست ، ادامه داد: انتظار می رود تا استاندار بومی برای وفاق و همدلی و همچنین توسعه و پیشرفت استان تلاش بیشتری کند.

امام جمعه موقت ساری نقش سرمایه گذاری را در توسعه و شکوفایی اقتصادی، بسیار حائز اهمیت و غیر قابل انکار دانست و گفت: این امر میسر نمی شود مگر اینکه سرمایه گذار از امنیت بالایی برخوردار باشد .

وی خاطرنشان کرد: یکی از اصلی ترین پیش نیازهای جذب سرمایه گذاری به ثبات و امنیت معطوف می شود که باید این امر از سوی مدیران دستگاه های اجرایی محقق شود.

 

اقتصاد کشور رشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی نماز جمعه ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر