کد خبر: 712319 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اعلام کرد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: تاکنون تعداد 173 طرح به مبلغ 4697 میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند که می طلبد سریعتر پرونده متقاضیان تکمیل و به مرحله عقد قرارداد و پرداخت رسانده شود ‎

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اعضاء و به ریاست حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در محل سالن شماره یک استانداری تشکیل شد.

در این جلسه لیست مرحله چهارم مصوبات کمیته کارشناسی تسهیلات بسته حمایتی رونق تولید مورد بررسی و تأیید و تصویب قرار گرفت تا جهت اقدام بعدی برای بانکهای عامل ارسال شود.

همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات واحدهای فولاد سازان دماوند و واحد سولار سیستم مرزن آباد و فولاد سازان امیرآباد و هتل نگین شهرستان بابل مورد بررسی قرار گرفته و حسب مورد تصمیمات لازم برای حل مشکلات آنها اتخاذ شد .

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری طی سخنانی به همه اعضای کارگروه و مدیران شعب بانکها تأکید کرد و توجه داد برای حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی با نگاه مثبت وگره گشایی اقدام کنند تا واحدها دچار وقفه و تعطیلی نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همچنین به مدیران بانکهای عامل تأکید کرد با توجه به متقاضیان معرفی شده به بانکها ، در نهایت دقت ، سرعت و امانتداری نسبت به پرداخت تسهیلات بسته حمایتی رونق تولید اقدام کنند .

وی افزود: تاکنون تعداد 173 طرح به مبلغ 4697 میلیارد ریال به بانکهای عامل معرفی شدند که می طلبد سریعتر پرونده متقاضیان تکمیل و به مرحله عقد قرارداد و پرداخت رسانده شود.

 

دماوند فولاد کارشناسی مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر