کد خبر: 711834 A

هواشناسی مازندران پیش بینی کرد:

هواشناسی مازندران اعلام کرد: مناطق کوهستانی و ارتفاعات مازندران در گذر روز یکشنبه بدلیل بارش برف و وزش باد شدید در ارتفاعات و مناطق کوهستانی استان , احتمال کولاک در این مناطق دور از انتظار نیست .

احمد اسدی در گفتگو با ایلنا آسمان امروز یکشنبه 16 دی ماه را نیمه ابری در ارتفاعات با وزش باد (گاهی شدید) پیش بینی کرد و گفت: از شب در ارتفاعات غربی استان با افزایش ابر،بارش پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.

وی افزود:مناطق کوهستانی و ارتفاعات مازندران در گذر روز یکشنبه بدلیل بارش برف و وزش باد شدید در ارتفاعات و مناطق کوهستانی استان , احتمال کولاک در این مناطق دور از انتظار نیست .

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران برای روز دوشنبه 17 دی آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده , در ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده برف و وزش باد پیش بینی کرد.

وی گفت : هوای استان در روز سه شنبه صاف تا ابری از اواخر شب چهارشنبه با افزایش ابر ،بارش پراکنده و وزش باد همراه خواهد بود.

اسدی افزود: آسمان مازندران در روز چهارشنبه 19 دی صاف تا نیمه ابری از اواخر روز با افزایش ابر ،بارش پراکنده و در ارتفاعات مه آلود و بارش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: در صورت تغییرنقشه ها  ، تغییرات پیش بینی نیز در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.

 

بارش برف دی ماه معاون وزش باد مناطق کوهستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر