کد خبر: 711315 A

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 15 هزار قلم مواد غذایی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته در شهرستان چالوس خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ" حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر عرضه انواع کالاهای فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط متصدی یک واحد صنفی در مرزن آباد شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی چالوس، با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند .

سرهنگ مفخمی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چالوس در بازدید از محل نگهداری کالا توسط متهم، 15 هزار قلم کالای تاریخ مصدف گذشته کشف کردند .

وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 3 میلیارد ریال برآورد کرده اند،اظهار داشت: کالاهای کشف شده برای امحاء جمع آوری و محل مورد نظر پلمب شد.

مفخمی با بیان این که متصدی این واحد صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و نظارت بر عرضه کالاهای سلامت محور در استان خبرداد و گفت:عرضه کالاهای قاچاق منجر به تعطیلی کارخانجات داخلی،بیکاری جوانان و بروز مشکلات اقتصادی در جامعه خواهد شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان در خاتمه از شهروندان خواست: برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده هنگام خرید مایحتاج پروتئینی و مواد غذایی به تاریخ انقضاء مصرف و میزان سلامت آن توجه کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس 110 و یا مراجع ذیصلاح اطلاع دهند.

 

پلیس آگاهی جامعه فرمانده انتظامی استان مواد غذایی شهرستان چالوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر