کد خبر: 710889 A

استاندار مازندران در جمع کارآفرینان و سرمایه گذاران فعال مازندران؛

احمد حسین زادگان در این نشست با بیان این که بروکراسی زائد مانع از دستیابی به توسعه است، تصریح کرد: موانع تولید با همکاری بخش دولتی و خصوصی رفع خواهد شد. ‎

به گزارش خبرنگار ایلنا،استاندار مازندران در نشست با کارآفرینان و سرمایه گذاران فعال مازندران در مجتمع دنیای آرزوی ساری، گفت: علی رغم اینکه ما همه لوازم توسعه را در کشور داریم اما به دلیل حضور نمایشی بعضی از این لوازم و بوروکراسی زائد و فسادآور، از توسعه یافتگی فاصله داریم، چرا که بروکراسی زائد مانع از دستیابی به توسعه است.

احمد حسین زادگان با بیان اینکه مفهوم و ابعاد اقتصاد مقاومتی هنوز بدرستی درک نشده است، افزود: تنها به برگزاری جلسات و همایش های متعدد بسنده کردیم و از کند و کاو صحیح دور شدیم و اقتصاد مقاومتی که درون زا، برون نگر، متکی به خود و حمایت از کار آفرین است، را از یاد بردیم. وی با تاکید بر همراهی و مشارکت تخصصی سازمان های مردم نهاد با بخش دولتی، خاطرنشان کرد: آسیب شناسی موانع توسعه اقتصادی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار و راه های برون رفت از آنها با چنین همکاری قطعا میسر است.

استاندار مازندران با قدردانی از کارآفرینان دغدغه مند استان، گفت: با همیاری بخش خصوصی و دولتی و دسته بندی مشکلات و موانع، در راه غلبه بر آنها موفق خواهیم شد.

استاندار مازندران، شکل گیری کارگروه مشترک سرمایه گذاران و کارآفرینان مازندران را برای سرعت بخشیدن به امور کارآفرینان لازم و ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: برای توسعه مازندران بزودی این کارگروه گردهم می آیند تا با تدبیر اقتصادی موانع تولید را از میان بردارند.

در راستای پیشنهاد استاندار، در خصوص تشکیل فعالیت انجمن کارآفرینان و سرمایه گذاران مازندران بحث و بررسی لازم صورت گرفت.

فعالان تولیدی مازندران هم برای پایداری تولید در شرایط اقتصاد مقاومتی تسهیل شرایط را خواستار شدند.

 

ایجاد اشتغال سرمایه گذاران مشکلات بخش دولتی کار آفرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر