کد خبر: 708447 A

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه مازندران گفت: متخلفانی که چوب لای چرخ اقتصاد می گذارند محاکمه شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های امروز نماز جمعه ساری به "شفاعت" در روز قیامت اشاره کرد و اظهار داشت: شفاعت در روز قیامت مخصوص خداوند است و به افراد دیگری نیز این اجازه داده شده است که از دیگران شفاعت کنند آنهم اگر خداوند اذن شفاعت بدهد.

وی افزود: کسى لیاقت شفاعت شدن را دارد که علاوه بر اذن الهی، به خدا و پیامبران الهی و روز رستاخیز و آنچه خدا بر پیامبرانش نازل فرموده، از جمله حقانیت شفاعت، ایمان راستین داشته باشد و این ایمان را تا آخر عمر حفظ کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه بهشت هشت درب دارد که پیامبران از درب اول ،شهدا و صالحین از درب دوم و مابقی افراد از درب سوم وارد می شوند، گفت: شفیعان در روز قیامت فراوان بوده از جمله آنها انبیای الهی، علما، شهدا، ملائکه، مؤمنان، اعمال صالح، امامان معصوم هستند.

وی در بخش دیگر از سخنانش رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت و افزود: آیت الله شاهرودی گنجیه تاریخ انقلاب اسلامی و از شخصیت های عالم و مجتهد در فقه و اصول بوده است.

آیت الله طبرسی به حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: اتحاد و همدلی و حضور پرشور مردم در صحنه فتنه دشمنان را خنثی و از جامعه شیعی و انقلابی دور کرد،اکنون در شرایط فعلی با وجود تحریم و گرانی اتحاد و همدلی لازمه جامعه است.

خطیب امروز نماز جمعه ساری از قوه قضائیه به دلیل اعدام سلطان سکه قدردانی کرد و ادامه داد: انتظار می رود اگر متخلفان دیگری هستند که چوب لای چرخ اقتصاد کشور می گذارند را به جزای اعمالشان برسانند.

وی با بیان اینکه 9 دی تجلی روح دیانت و حاکم بر دلهای مردم است بر گرامیداشت این روز تاکید وخاطرنشان کرد: انقلاب ما همچنان به اتحاد و همدلی و  تجدید میثاق با رهبری دارد.

آیت الله طبرسی افزود: خروج آمریکا از سوریه و عراق یا فرار است یا فریب.اما حتم داریم گروهای انقلابی و مدافعان حرم آمریکا را از کشورهای اسلامی خارج می کنند.

وی به  سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: مرگ یک نفر هم زیان آور است ؛ چرا آینده سازان ما باید فدای سهل انگاری ، ندانم کاری و باری به هر جهت شوند؛ اینهمه وقایع اینچنینی اتفاق افتاد اما کدام وزیر استعفا داد؟

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: امیدواریم که در آینده نزدیک یک خاورمیانه بلامعارض و با کمک کشورهای اسلامی ،اتحاد جماهیر اسلامی را تشکیل تا از شر دشمنان نجات پیدا کنیم.بدانیم که دشمن یزید صفت است نه تنها تحریم اقتصادی می‌کند بلکه آب را هم به روی مردم می‌بندد، بنابراین باید هوشیار باشیم.

 

اقتصاد تحریم اقتصادی فتنه مرگ ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر