کد خبر: 707540 A

با حضور مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور؛

با حضور مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور و معاونان دریایی بنادر کشور، نشست مشترک معاونین دریایی کشور به میزبانی بندرامیرآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر،مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور، عصر سه شنبه در این نشست گفت: بنادر و دریانوردی به دنبال سیاست گذاری  مناسب در امور دریایی کشور و اصلاح شیوه ها و تسهیل امور است و برگزاری این نشست ها و همفکری اثر مهمی در اصلاح امور دارد.

نادر پسندیده اهداف این نشست را بررسی مشکلات دریایی بنادر کشور در بخش های مختلف مکاتبات، نیروی انسانی، اداری و برج کنترل و... عنوان کرد.

وی با اشاره به ظرفیت های مختلف بندرامیرآباد یادآور شد: بندر امیراباد بندری در حال توسعه است که با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری نقش مهمی در واردات و صادرات دارد و باید این ظرفیت ها شناسانده و توسعه یابد.

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور  با بیان اینکه بزرگترین سیستم جامع نرم افزاری کشور در بخش دریایی در حال هوشمندسازی است، افزود: با این سیستم جامع، اطلاعات جامع امور دریایی تبادل و از جعل و تخلف جلوگیری می شود.

پسنده گفت: تقویت نیروی انسانی در برج های کنترل و مراقبت، نظارت الکترونیکی بر آبراهه های کشور و ارتقاء امنیت اسناد ثبتی کشتی ها و شناورهای کشور از موارد مهم در این نشست است که به طور تخصصی در  دو روز در حوزه های مختلف این موارد، بحث و تبادل نظر خواهد شد

 

برج سازمان بنادر و دریانوردی مشکلات بنادر کشور نشست مشترک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر