کد خبر: 706198 A

واژگونی خودرو در دو نقطه مرزن آباد و کلاردشت؛

واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در محور "عباس آباد" به "کلاردشت" و یک دستگاه خودروی پژو 206 در محور مرزن آباد به چالوس 3 کشته و 2 مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مرزن آباد به چالوس، بلافاصله ماموران گشت انتظامی شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: در این حادثه که براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 با 3 سرنشین، به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان این خودرو که کودک 3 ساله ای به نام "فریما" بوده، در دم جان باخته است.

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه 2 سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح شدند، خاطر نشان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

وی  با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است.

رئیس پلیس راه مازندران  به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضریب ایمنی، فرهنگ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند.

در ادامه سرهنگ باقری  از واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در محور "عباس آباد" به "کلاردشت" خبر داد و گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در این محور بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی عباس آباد به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خاطرنشان کرد: در این حادثه که براثر واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در رودخانه حاشیه محور به وقوع پیوست، 2 سرنشین این خودرو در دم جان باختند.

باقری همچنین اظهار داشت: جسد کشته شدگان این حادثه توسط عوامل امدادی به سردخانه منتقل شده و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در خاتمه با اشاره به اینکه تفاوت زمان در رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، بیش از چند دقیقه نیست به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز از رانندگی به مدت طولانی و در حالت خستگی خودداری کنند.

 

پژو خواب آلودگی خودرو رئیس پلیس راه مرکز فوریت های پلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر