کد خبر: 705984 A

هواشناسی مازندران پیش بینی کرد:

هواشناسی مازندران گفت: با خروج سامانه بارشی از بعدازظهر امروز جوی نسبتا پایدار در استان مستقر می شود.

احمد اسدی در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ، از شنبه تا چهارشنبه تا پنجم دی ماه جوی نسبتا پایدار در استان مستقر می شود.

وی افزود:  آسمان استان امروز شنبه 1 دی ماه ابری گاهی با بارندگی در ارتفاعات مه آلود با بارش برف از بعدازظهر هم با کاهش ناپایداری همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان برای روز یکشنبه 2 دی ماه در مناطق ساحلی و جلگه ای نیمه ابری بتدریج با کاهش ابر و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.

وی افزود: هوای استان از دوشنبه تا چهارشنبه 5 دی ماه صاف تا نیمه ابری و در مناطق ساحلی و جلگه ای با احتمال مه صبحگاهی  همراه خواهد بود.

اسدی اعلام کرد: بیشترین بارندگی طی 24 ساعت گذشته سوادکوه 37 ، ساری 32  ، لفور سوادکوه 30  و قائمشهر و رامسر هم 25 میلی متر بوده است.

وی افزود: بیشترین میزان بارش برف 15 سانتیمتر مربوط به ایستگاه های هواشناسی مازندران بوده است.

اسدی تصریح کرد: حداکثر دما از ایستگاه های هواشناسی مازندران ، طی 24 ساعت گذشته قائمشهر 13 درجه سانتیگراد  کمترین با 6 درجه زیر صفر در بلده نور بوده است.

وی افزود: دریا برای امروز شنبه اول دی ماه مواج و در اواخر شب با کاهش موج همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: در صورت تغییرنقشه ها  ، تغییرات پیش بینی نیز در روزهای آینده اطلاع رسانی می شود.

 

بارش برف دی ماه معاون هواشناسی گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر