کد خبر: 705380 A

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران:

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران گفت:حقوق ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومانی مرگ تدریجی کارگران و بازنشستگان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر،رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران،سلامت و شادابی بازنشستگان را  از اهداف  اصلی کانون بازنشستگان مازندران دانست و بیان کرد : بنیان گذاران این کار، تامین اجتماعی، کانون بازنشستگان و دکتر نوربخش بودند.

دریابیگی در کارگاه آموزشی ارتقا سطح سواد سلامت کارگران و بازنشستگان سالمند،تصریح کرد: اولین مراسم با این عنوان در قائمشهر برگزار شده است و تا آخر سال 2000 هزار نفر را آموزش خواهند دید.

دبیراجرائی خانه کارگر مازندران با تاکید بر اینکه بازنشستگان و کارگران صاحبان انقلاب هستند گفت: امروزه هفتاد درصد از بازنشستگان حداقل بگیر هستند و مشکلات فراوانی دارند.

رئیس کانون بازنشستگان مازندران با بیان اینکه دولت و کارفرمایان میلیاردها تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار هستند افزود: امروز جنگ بین فقر و غنا و نابرابری است و ما باید تلاش کنیم تا وعده ی خدا که حاکمیت مستضعفین است را اجرا کنیم.

دریابیگی با اشاره به حادثه رانندگی مرحوم نوربخش و معاون پارلمانی اش گفت: بهترین، امین ترین، شریف ترین، سالم ترین و صادق ترین افراد سازمان تامین اجتماعی در حادثه رانندگی به رحمت خدا رفتند که این نیز مصیبتی دیگر برای جامعه ی کارگری و بازنشستگی بود.

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران گفت: وزیر ما که امین، امانتدار و حافظ منافع کارگران است باید فردی را انتخاب کند که برای بازنشستگان و کارگران وعده ی خدا را انجام دهد، همسان سازی را اجرا کند و حمایت از محرومان و مستضعفان را مثل نماز برخود واجب بداند.

نصراله  دریابیگی با بیان اینکه  تامین اجتماعی بعد از رهبری خط قرمز ما است،گفت :منافع ما بر این است که آدم سالم بیاید و بداند که حقوق ماهانه یک میلیون و 200  هزار تومان یعنی مرگ تدریجی.

 

 

بازنشستگی حقوق دولت مرگ کانون بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر