کد خبر: 704342 A

سرپرست هلال احمر بهشهر:

سرپرست هلال احمر بهشهر از فعالیت حدود 2هزار داوطلب هلال احمر در بهشهر خبر داد و گفت: کمک به هم نوعان و انجام عمل خیرخواهانه از جمله اهداف این گروه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، حسین حیدری امروز دوشنبه در همایش تحلیل از خیران، فعالان و داوطلبان هلال احمر بهشهر در سالن بصیرت ارشاد بهشهر افزود: فعالیت سه خانه داوطلب و حدود پنج خانه هلال گوشه ای از تلاش های انور داوطلبان در بهشهر است.

وی گفت: امور داوطلبان در انجام فرآیند مامدریتی خود، علاوه بر جذب و بهره‌گیری از توانمندی‌های اشخاص حقیقی از مشارکت و همکاری اشخاص حقوقی از جمله سازمانهای غیر دولتی بهره‌مند می‌گردد.

حیدری بیان داشت: معاونت داوطلبان با دو هدف نسب به بهره‌مندی از مشارکت سازمانهای مردمی و غیردولتی همسو با اهداف جمعیت هلال احمر اقدام می‌نمایند که توان افزایی سازمانهای غیردولتی و  ایجاد هماهنگی و جلوگیری از فعالیتهای موازی در سازمانهای غیردولتی، از این موارد و اهداف است.

وی گفت: نسبت به شناسایی و جذب اقشار توانمندی که تمایل به عضویت داوطلبانه برای مشارکت در اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر را دارند اقدام و سپس نسبت به بهره‌گیری از خدمات اشخاص در چهار گروه هدایت، مهارت، حمایت و مشارکت مبادرت می‌نماید.

 

جمعیت هلال احمر هلال احمر فعالیت بهشهر داوطلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر