کد خبر: 704240 A

شهردار قائمشهر عنوان کرد:

شهردار قائم شهر گفت: صنایع و فرآورده های خانگی می تواند در این شرایط اقتصادی کمکی به بخش اقتصاد خانواده بکند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قائمشهر، بازار شب یلدا به مناسبت شب یلدا  با برخی مسئولین شهرستان قائم شهر در محوطه شهرداری قائم شهر افتتاح شد.

شهردار قائمشهر هدف از افتتاح این بازار را ایجاد کسب و کار برای بازارهای محلی بیان کرد و گفت : صنایع و فرآورده های خانگی می تواند در این شرایط اقتصادی کمکی به بخش اقتصاد خانواده بکند.

بهمن معین پور با تاکید بر اینکه نگاه جامعه باید به سمتی برود که خانواده هم بتواند در امور اقتصادی شهر و خانواده اثربخش باشد، افزود: حوزه های خانگی نیز می توانند در زمینه ی اقتصادی کمک کنند.

معین پور از برگزاری بازارهای محلی خبر داد و گفت : سعی می کنیم در دیگر نقاط شهر و به مناسبت های مختلف بازارهای محلی را برای کسب و کار خانوارها ایجاد کنیم.

در ادامه عباس صالح زاده، رئیس شورای اسلامی شهر قائمشهر، افتتاح این بازار را عامل حمایت از صنایع دستی و گردشگری، زنان سرپرست خانوار و کسب و کارهای محلی عنوان کرد و افزود: در شورای دوره ی پنجم و همچنین کمیسیون فرهنگی شورا، نگاه ما ایجاد انبساط اجتماعی در شهر است.

صالح زاده ادامه داد: با شرایطی که در حال حاضر داریم باید بتوانیم نظرات اجتماعی مردم را تامین کنیم.

رئیس شورای شهر قائمشهر هدف از برپایی این بازار سنتی را نشان دادن آیین و فرهنگ گذشتگان دانست و خاطرنشان کرد: صنایع گردشگری را هم می  تواند به نمایش بگذارد.

لازم به ذکر است این بازار تا جمعه 30/9/97 ساعت هشت شب در محوطه ی شهرداری قائمشهر برقرار است.

 

اقتصاد جامعه خانواده شرایط اقتصادی کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر