کد خبر: 703435 A

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد:

نماینده ولی فقیه گفت: انتظار می رود علاوه بر اتحاد ،عمر مدیریت را بیشتر کنید تا اثر گذاری آن افزون تر شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری،آیت الله نورالله طبرسی بعدازظهر امروز در دیدار با رئیس و معاونین سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با بیان اینکه این سازمان با دارا بودن مهندسین خوشنام رتبه خوبی در کشور دارد ،اظهار داشت: استان مازندران از نیروهای کارشناس و تحصیل کرده فروانی برخوردار است که بکارگیری این افراد در نظام مهندسی رشد و ترقی این سازمان را فراهم می کند.

وی افزود: نظام مهندسی ایده خوبی است اما باید به خوبی گسترش و با وجود رسانه ها به مردم معرفی شود ؛ این امر موجب می شود تا مردم به خوبی با این سازمان آشنا شده و برای برخی از فعالیت های خود به آن رجوع کنند.

 نماینده ولی فقیه در مازندران با یادآوری اینکه بعد از پیروزی انقلاب شورای همبستگی برای امنیت شهر متشکل از مهندسان،پزشکان،کارمندان ،بازاریان و مردم ایجاد شد و برخی از مشکلات از طریق این افراد مرتفع می شد گفت: اکنون نیز تجمیع افرادی در قالب همین تشکل در سازمان نظام مهندسی در ارتقای خدمت این سازمان به مردم موثر است.

وی با تاکید بر اینکه سیاست گذاری و ریل گذاری در حوزه سازمان نظام مهندسی ایجاد شود نقش نظام مهندسی را در افزایش کیفیت ساختمان غیر قابل انکار دانست.

آیت الله طبرسی به عمر مدیریتی یک ساله نظام مهندسی اشاره کرد و تصریح کرد: انتظار می رود علاوه بر اتحاد ،عمر مدیریت را بیشتر کنید تا اثر گذاری آن افزون تر شود.

وی افزود: در ساخت و ساز باید با کارشناسی و بهره گیری از خرد جمعی اتفاق افتد .

آیت الله طبرسی با بیان اینکه مجموعه نظام مهندسی یک حلقه تخصصی است ،خاطر نشان کرد: اگر در جایی ما پیشرفت نداریم به دلیل نداشتن نیروهای علمی نیست بلکه نبود اتحاد و همدلی است.

 

رشد مشکلات نماینده ولی فقیه ولی فقیه سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر