کد خبر: 702476 A

با حضور رئیس کل دادگستری استان؛

با حضور رئیس کل دادگستری استان مازندران، عباسعلی زارع به عنوان مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک استان معارفه و از زحمات محمدحسن بهادر قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی تقوی فرد رئیس کل دادگستری استان در آیین تکریم و معارفه مدیران کل ثبت اسناد و املاک استان که پیش از ظهر امروز چهارشنبه 21 آذرماه در دادگستری مازندران برگزار شد، از مجموعه اقدامات مدیرکل سابق ثبت اسناد و املاک استان تقدیر کرد و با آرزوی توفیق برای ادامه خدمت وی در استان خراسان رضوی، افزود: ان شاء الله مدیرکل جدید نیز فعالیت های زمین مانده ثبت اسناد در استان را تکمیل کنند.

وی در ادامه با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اظهار کرد: اگر کارکنان سازمان ثبت در برنامه های ثبتی خود قرآن کریم را مد نظر قرار داده و عامل به قرآن باشند به نتایج مطلوب دست یافته و در فعالیت های خود موفق خواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد با بیان اینکه قرآن یک برنامه زندگی است که باید در زندگی به آن عمل شود و مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: اگر ملتی برنامه خوبی داشته باشد ولی عامل به آن برنامه نباشد آن برنامه از ارزش و اعتبار برخوردار نخواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان مازندران خاطرنشان کرد: علیرغم آیات متعدد، هنوز انسان به حقوق خود قائل نیست و هیچ موجودی مانند انسان مدعی عقل به خود ودیگران خسارت وارد نمی کند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد از زندگی دنیوی به مثابه بازی و سرگرمی یاد کرد و افزود: فقط آنچه برای رضای خداوند متعال انجام شود ارزشمند و ماندنی است و باید مواظب باشیم به بازی و سرگرمی این دنیا دل خوش نکنیم.

 

 

بازی درآمد رئیس کل دادگستری استان طلاق معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر