کد خبر: 701938 A

مدیر بندرامیرآباد بهشهر:

مدیر بندرامیرآباد بهشهر گفت: ظرفیت های بندرامیرآباد باید منجر به جذب سرمایه گذاری سرمایه گذاران شود و باید تعامل مناسب در این راستا انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بهشهر، سیاوش رضوانی در جمع فرمانداران سه شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه افزود: با تلاش های انجام شده اکنون بندرامیرآباد از ظرفیت های خاصی برای توسعه بیش از پیش برخوردار است و باید در این حوزه تلاش بیشتری انجام شود.

وی گفت: این بندر با دارابودن ۱۰۶۰ هکتار اراضی پسکرانه ، عنوان بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر و سومین بندر بزرگ کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیربندرامیرآباد، با اشاره به ظرفیت کنونی تخلیه و بارگیری کالا در این بندر خاطر نشان کرد: اکنون ۷.۵ میلیون تن ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر امیرآباد است و غلات ، کالاهای ساختمانی ،مواد نفتی ، چوب ، میوه ،مرکبات و چوب را بخشی از کالاهایی نام برد که در ۱۵ پست اسکله بندرامیرآباد تخلیه و بارگیری می شوند.

رضوانی بیان داشت: فعال بودن کارخانجات متعدد و تخلیه و بارگیری و رشد اقتصادی مناسب بیانگر توانمندی بندر است که امیدواریم با همکاری فرمانداران و هدایت سرمایه گذاران، شاهد رشد بیشتری در این حوزه و سرمایه گذاری بخش خصوصی باشیم. 

مدیر بندرامیرآباد افزود: بندرامیرآباد دارای جایگاه نخست میزان صادرات و واردات کالا در شمال کشور را داراست و برای توسعه بیشتر نیازمند نگاه ویژه مسئولان بریا جذب سرمایه گذاران در این منطقه هستیم.

 

رشد اقتصادی سرمایه گذاران سرمایه گذاری واردات بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر