کد خبر: 700951 A

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان، از دستگیری 2 سارق زورگیر که با ترفند فروش خودرو در سایت دیوار، 920 میلیون ریال از فردی در شهرستان عباس آباد ، کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی" در تشریح این خبر، گفت: در پی اعلام شکایت یک شهروند"اهل ارومیه" به مراجع انتظامی  شهرستان عباس آباد، مبنی بر این که در مواجهه با آگهی فروش یک دستگاه خودروی تویوتا در سایت دیوار ، طی تماسی تلفنی با فردی که خود را مالک خودرو معرفی کرده بود به آن شهرستان مراجعه کرده، که در مواجهه حضوری2 فرد ناشناس از وی کاهبرداری کرده اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی متهمان که با کشاندن مالباخته به ویلایی در شهر سلمانشهر و بستن دست و پای وی، کلیه کارت های عابربانک همراهش را سرقت کرده و با استفاده از آن ضمن خرید طلا و جراهرات به مبلغ 920 میلیون ریال از محل متواری شده بودند، آغاز کردند .

سرهنگ مفخمی، خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه روزی ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان عباس آباد ، متهمان که در یکی از استان های همجوار مخفی شده بودند، شناسایی شده و پس از هماهنگی های قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند .

وی با اشاره به این که متهمان پس از اعتراف به سرقت و زورگیری از مالباخته، به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی، در انجام خرید و فروش اقلام و معاملات بانکی از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

 

پلیس آگاهی خودرو شهروند فرمانده انتظامی استان مرکز فوریت های پلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر