کد خبر: 700748 A

در دیدار تشکلات کارگری با استاندار مازندران مطرح شد ؛

استاندار مازندران گفت: با همگرایی، همراهی و همیاری به‌رغم اختلاف سلایق، در توسعه و شکوفایی مازندران موفق می شویم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی استانداری، احمد حسین‌زادگان در جمع اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر، کانون شوراها ، کانون انجمن‌های صنفی و کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی استان با اشاره به این که تشکیلات خانه کارگری به‌رغم فراز و نشیب ها، منسجم و پایدار و به صورت مستمر مطالبات کارگران را پیگیری می کند ،افزود: صدای این تشکیلات همواره شنیده می شود و خدمات زیادی به جامعه کارگری ارائه داده است.

استاندار مازندران با بیان این که تشکیلات خانه کارگر همواره موثر عمل می کند و دغدغه کارگران را دارد، عنوان نمود: هیچ استانداری به تنهایی نمی تواند همه برنامه ها را پیاده کند و در این مسیر به همراهی و تعامل همه بخش ها نیاز دارد.

وی با اشاره به این که همه باید تلاش کنیم تا امید اجتماعی و امید به آینده را ارتقاء دهیم یادآور شد: با تحقق این کلید واژه‌ها، رضایتمندی اجتماعی افزایش خواهد یافت.

استاندار مازندران در ادامه؛ بر بکارگیری ساز و کارهای اجتماعی و اقتصادی همراه با تدبیر اقتصادی و اقدامات عملی موثر در حوزه کارگری تاکید کرد و گفت: باید وضع موجود را حفظو با تمهید زمینه‌ها، به ارتقای بخش های مختلف اقدام کرد و برای حل مسائل حوزه کارگری به صورت عملیاتی اهتمام ورزید.

مقام عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که ظرفیت‌های عظیم اقتصادی استان باید با تدبیر مورد استفاده قرار گیرد، عنوان کرد: بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات بانکی برای شکوفایی فرصت‌های اقتصادی، تسهیل‌گری و بوروکراسی‌های زائد و فاسد را حذف کنند.

حسین زادگان با تاکید بر این که در رشد و توسعه استان از مجموعه عظیم کارگری باید بیشتر بهره برد، افزود: باید همه با هم و به کمک و همراهی هم مازندران را اعتلا دهیم.

 

 

اجتماعی و اقتصادی تسهیلات بانکی جامعه رشد و توسعه روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر