کد خبر: 699507 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از اجرای فاز2 طرح ممیزی ایمنی و بهداشت واحدهای تولیدی در 6 شهرک و ناحیه صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، سید مصطفی موسوی گفت: طرح ممیزی و ایمنی با هدف ارتقاء سطح ایمنی، بهداشت و محیط زیست واحدهای تولیدی و صنعتی انجام می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت: با توجه به ضرورت فرهنگ ایمنی در واحدهای صنعتی و شناسایی نقاط ضعف و قوت در مباحث ایمنی که هر ساله شاهد حوادث بسیار زیادی در واحدهای تولیدی و صنعتی هستیم، طرح ممیزی از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران بمنظور فرهنگ سازی و افزایش آگاهی، با انتخاب مشاور طرح و بر اساس فرمت ها و چک لیست های تعیین شده انجام می گردد.

موسوی تصریح کرد: پس از کسب اطلاعات، نقاط ضعف واحدهای تولیدی شناسایی و نتایج حاصله در راستای برطرف شدن ضعف و تکمیل ایمنی، به اطلاع واحدهای تولیدی می‌رسد .

وی با اشاره به اهمیت طرح ممیزی واحدهای تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی بیان داشت: در پایان، با اطلاعات اخذ شده و زیرساخت HSEE در شهرکها، نسبت به تهیه شناسنامه  HSEEبرای شهرکها اقدام می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: در این مرحله ۲۸۰ واحد تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی شورمست سوادکوه، بشل سوادکوه، رستم کلا قائم شهر، جویبار، بابلسر، اسلام‌آباد و میرود، در طرح ممیزی ایمنی واحدهای صنعتی قرار دارند.

 

چک صنایع کوچک فرهنگ سازی ساری افزایش آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر